E-sport

Võimas saavutus: Clement “Puppey” Ivanov on kõige enam “Dota 2” mänge võitnud e-sportlane eales

Clement "Puppey" Ivanov on üks ajaloo edukamaid "Dota 2" mängijaid. Foto: Dot Esports

Eesti edukaima e-sportlase Clement “Puppey” Ivanovi juhitud “Dota 2” meeskond on olnud viimasel ajal sõiduvees. Hiljuti võideti kolmas järjestikune suurturniir ja Puppey suurendas veel enam oma mänguvõitude edumaad teiste mängijate ees.

Hetkeseisuga on Ivanovi nimel 1312 “Dota 2” profimängu võitu, mida on rohkem kui ühelgi teisel mängijal. Teisel kohal asub “Dota 2” veteran KuroKy 1295 võiduga, kolmandal Fly 1294 võiduga.

Eile jõudis lõpule “Dota 2” suurturniir ESL One Birmingham Online 2020, kus Team Secret noppis Puppey juhtimisel kolmanda järjestikuse suurturniirivõidu. Sellel võistlusel suutis Puppey meeskond alistada KuroKy tiimi kahel korral, mis aitas Ivanovil enda mänguvõitude edumaad teise koha ees veel enam kasvatada.

Kõnekas on ka asjaolu, et lahingutest suurimate rivaalidega väljub enamasti võitjana just Puppey. E-spordi analüütiku Ben Steenhuiseni sõnul näitab Ivanov lahinguväljal teiste “Dota 2” suurimate tegijatega kokku sattudes enamasti neile koha kätte.

Clement Ivanov on Team Secretit juhtinud alates 2014. aastast ning tema käe all on meeskonnast kujunenud üks maailma parimaid “Dota 2” tiime. Kuigi 30-aastane Ivanov on e-sportlase jaoks juba soliidses eas, siis tundub, et vorm on tal parem kui eales varem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.