Eesti

Daniel Levi avaldas uue loo “Sunroof”, mis üllatab sumeda kõlaga

Daniel Levi plaanib uut lugu tutvustada ka Soomes ja Rootsis toimuvatel kontsertidelFoto: Rauno Liivand

Daniel Levi avaldas uhiuue loo, mis kannab pealkirja” Sunroof”. Tavapäraselt hoogsast energiast pakatavate laulude poolest tuntud artist üllatab seekord sumedama ja romantilisema looga.

“Laulu katalüsaator oli sõna “sunroof“, mis lõpuks sai ka refrääni korduvaks sõnaks. Aga ma ei arvanud üldse, et see laul hakkab katuseluugist rääkima. Pigem see inspireeris mind meloodiat kirjutama, aga siis see sõna kõlas nii hästi, et see “sunroof” jäigi lõpuks loo keskmeks,“ märkis laulja pressiteates.

“Mäletan, et sõitsime kunagi Otepää suunas mu naise Eleriga ja siis tõmbasime autoga tee äärde, lülitasime kõik tuled välja ja jäime autost tähti imetlema. See tunne, mis sellel hetkel mind täitis, oli peamiseks inspiratsiooniks sõnade kirjutamisel,“ lisas ta,

Õhulise ja unistava kõlaga uus pala on kirjutatud koos Soome produtsendi Juho Suutarineniga.

“Refrääni kirjutasin kodus kitarriga, aga siis, kui mängisin selle loo Juhole ette, haaras ta kitarri kätte ja hakkas kohe täpselt sama käiku mängima, mis praegu ka loos kõlab. See tundus juba esimesest kuulamisest kuidagi nii õige,” meenutas Levi.

Looga koos ilmus ka muusikavideo, mis on valminud koostöös režissöör Mart Varese ja visuaalkunstniku Mikk-Mait Kiviga

Daniel Levi on nomineeritud selle aasta Eesti Muusikauhindadel aasta pop artisti tiitlile. Lisaks on artistil lähikuudel ees ootamas kontserdid Soomes ja Rootsis, kus uut pala ka piiritagusele publikule tutvustada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.