Eesti

Eesti filmis “Lõbus perekond” kasutatakse kehadublanti: kumb neist on Saara Kadak?

Foto: Facebooki kuvatõmmis

Hea film postitatas Facebookis pildi, kus on peal kaks blondi. Äravahetamiseni sarnaste soengutega, kuid üks neist on näitleja Saara Kadak ja teine tema purunemiskindel dublant. Kas teed vahet, kumb on kumb?

See pole Su nägu kõlab tuttavalt See on Saara Kadak koos oma purunemiskindla dublandiga!Eesti-Armeenia raju action-komöödia Lõbus Perekond / Funny Family jõuab kinno juba 28. detsembril.

Posted by Hea Film on Esmaspäev, 8. oktoober 2018

Saara Kadak, Armen Arushanjan ja Saara dublant. Foto: Apollo Film Productions

Linateoses “Lõbus perekond” lugu saab alguse, kui selgub, et Arturi (Armen Arushanjan ) perele kuuluv väike veinivabrik Armeenias, on pankroti äärel ja viimane lootus on suur Skandinaavia tellimus.

Pärast eestlasest veinikriitiku hävitavat arvustust öeldakse tellimus üles ja Artur otsustab sõita Eestisse arveid klaarima.

Filmis teeb kaasa suur hulk kodumaiseid staare nende seas Saara Kadak, Andrus Vaarik, Merle Palmiste, Liina Vahtrik, Hilje Murel, Mattias Naan, Tigran Gevorkjan ja Andres Dvinjaninov, ning neile lisaks nimekaid tegijaid Armeeniast ( Vigen Stepanjan, Arman Navasardjan ) ja Venemaalt ( Jan Tsapnik ). Filmi režissöör ja stsenarist on Mihhail Pogosov.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.