Eesti

Eesti kunstnik muudab legendaarse “Hukkunud alpinisti hotelli” stiilseks koomiksiks

Stiili on siin kamaluga.Foto: Veiko Tammjärv/Hooandja

Koomiksikunstnik Veiko Tammjärv on loonud koomiksi kuulsa “Hukkunud alpinisti hotelli” ainetel. Hetkel otsib Tammjärv hooandjaid, et koomiks septembriks valmis trükkida.

Tammjärv kirjutab projekti Hooandja lehel, et koomiks mahub 128 leheküljele ning ammutab ainest nii “Hukkunud alpinisti hotelli” filmist kui ka raamatust. Koomiksiversiooni kallal on Tammjärv töötanud juba terve aasta.

Foto: Veiko Tammjärv/Hooandja

Fotodelt ja tutvustavast videost on näha, et “Hukkunud alpinisti hotelli” koomiks näeb välja tõsiselt šikk ja stiilne. Tammjärve sõnul leiab lugeja koomiksist lennukaid vaatenurki, mis on omased just graafilistele romaanidele ja koomiksitele.

Hooandjate raha soovib Tammjärv kasutada koomiksiraamatu trükkimiseks. Toetajatele pakutakse erinevaid auhindu “Hukkunud alpinisti hotelli” koomiksi, allkirjaga raamatu ja eksklusiivsete joonistuste näol.

Foto: Veiko Tammjärv/Hooandja

Veiko Tammjärv on graafiline disainer ja koomiksikunstnik, kelle töid on avaldatud mitmetes väljaannetes nii Eestis kui ka piiri taga. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafika erialal ja on kaasa teinud mitmetel rahvusvahelistel koomiksifestivalidel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.