Eesti

Eesti üks tuntuim juutuuber Life of Boris lõpetab – YouTube’i algoritm näris mu kanali läbi ja sülitas välja

Boris kinnitas, et ei lisa enam kanalile uusi videoid.Foto: kuvatõmmis

3,38 miljoni tellijaga youtube’er Life of Boris teatas täna, et lõpetab määramata ajaks üleslaadimise oma kanalile, kuna suunab fookuse mujale.

Borise sõnul on ta juba pikka aega täheldanud, et inimeste huvi ta videote vastu on vähenenud ning hoolimata püüdlustest ja eksperimenteerimisest, ei soosi platvormi algoritm teda enam üldse.

Sisulooja lisas, et on viimasel ajal YouTube’i kõrvalt tegelenud programmeerimisega ja kirjutanud raamatut. Lisaks on tal uus kanal, Soup Kitchen Gaming, kuhu hakkavad tulema eksklusiivselt mänguvideod.

Borise sõnul on Life of Boris end ka mõnevõrra ammendanud, kuna ta on saanud teha ära kõik, mida tahtis. “Ma tahtsin teha muusikavideo, õpetada maailmale slaavi retsepte ning ehitada viina pealt jahutatud arvuti. See oli põhimõtteliselt mu soovinimekiri.” lisas ta.

Sisulooja kinnitas, et ta ei kustuta kanalit ära. Seega saab Borise vanu videoid endiselt vaadata. Ta lisas, et kui tal tuleb kunagi mõni hea idee, siis teeb sellest video ja laeb Life of Boris kanalile üles.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.