Eesti

Eestis loodavat mängu “Overstep” saab esmakordselt proovida aprillis

"Overstep" on netipõhine mitmikmäng futuristlike robotitega.Foto: Gamecan

11.-12. aprillil Tallinnas toimuval videomängukonverentsil Gamedev Days saab esimest korda proovida kodumaise mängustuudio Gamecan töös olevat mitmikmängu “Overstep”

“Overstepi” alale pannakse valmis neli arvutit, kus kaheliikmelised meeskonnad saavad omavahel mõõtu võtta. Arendusmeeskond on valmis vastama ka huviliste küsimustele. Mängu tegevjuht Marten Palu on üks konverentsil esinejatest, kes kõneleb rahvusvahelise meeskonna kaugjuhtimisest.

“Overstep” on kiireloomuline kolmanda isiku vaates tasuta mitmik- ja tulistamismäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud vanakooli ekstreemspordi mängudest.

“Kujuta ette “Tony Hawks Pro Skater’it” kui kolmanda persooni tulistamismängu ilma rulata,” selgitab Palu. “Relssidel libistamine, seintel jooksmine – sisuliselt akrobaatiliste trikkide sidumine relvaoskusega. See on tulevikuspordiala, kus kaks viieliikmelist robotitest koosnevat tiimi lõbustavad rahvamasse massiivsetel areenidel.“

“Overstepi” arendustiimiga saab kohtuda Gamedev Days konverentsil.Foto: Gamecan

“Overstep” pakub ka mängusiseseid oste, mis on peamiselt välimusepõhised, kuid kellelegi eeliseid ei anna.

Gamecan on peamiselt Pärnus tegutsev mängustuudio, millel on rahvusvaheline meeskond inimestega Eestis, Suurbritannias, Rumeenias, Ukrainas, Türgis ja Brasiilias. 2016. aastal sai Gamecan Fundwise’i kaudu rahastuse, peale mida hakati rohkem keskenduma mängu visuaalidele ning meeskonna arendamisele.

Gamecan plaanib “Overstepi” välja lasta käesoleval aastal.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.