Eesti

Eestlased korraldavad esimese ülemaailmse virtuaalse jõuluvanade kongressi

Jõuluvanad tulevad virtuaalselt kokku.Foto: Eesti Jõuluvanade Selts

Kestev koroonakriis muudab praktiliselt võimatuks jõuluvanade traditsioonilised pühade-eelsed kogunemised, mistõttu peetakse 13. detsembril Eesti, Soome ja USA eestvedamisel Jõuluvanade Kongress esimest korda virtuaalselt.

Kongressi ellukutsujaks on Eesti Jõuluvanade Selts ja see saab teoks Eestis välja töötatud virtuaalkonverentside lahenduse abil.

“Inimesed vajavad hetkel tuge ja positiivseid emotsioone rohkem kui kunagi varem. Meil on tõesti hea meel, et saame ulatada abikäe põhjanaabritele ning jõuluvanade kongressi väärikalt maha pidada. Enam kui 50 riigi jõuluvanad Gröönimaalt Prantsusmaani saavad kokku just tänu Eestis välja nuputatud lahendusele.” ütles Global Virtual Solutions konsortsiumi eestvedaja Lehari Kaustel.  

Foto: Eesti Jõuluvanade Selts

2020. aastal on GVS korraldatud muuhulgas Ameerika ja Euroopa Liidu vahelised virtuaalsed kõnelused, kolme mere virtuaalne tippkohtumine presidentide vahel ja üle maailma ettevõtjaid kokku toonud Business Survival Summit.

Novembris aidatakse Eestil korraldada ÜRO Julgeolekunõukogu virtuaalistungit Afganistani teemal ja detsembri alguses Euroopa kosmosenädalat.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.