Eesti

Eestlased võtis HBO kohe omaks ja vaatasid kuue nädalaga ära 200 000 episoodi

1. septembril Telia TV-sse jõudnud HBO programmivalik on osutunud vaatajate seas populaarseks ning igal nädalal vaatava kliendid kümnete tuhandete episoodide kaupa erinevaid sarju.

HBO teenuse vahendusel on Telia kliendid tänaseks vaadanud erinevaid filme ja sarjade episoode kokku enam kui 200 000 korral ning see tulemus ületab ka kõige optimistlikumad prognoosid.

“HBO lisandumine Telia TV valikusse on end lühikese ajaga õigustanud ning meil on väga hea meel, et kliendid on uue teenuse sedavõrd positiivselt vastu võtnud,“ märkis Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

Tema kinnitusel jagub vaatajaid kõigile sarjadele ja filmidele ning HBO teenuse senise populaarsuse üheks võtmesõnaks on kindlasti see, et kogu sisu jõuab klientideni eestikeelsete subtiitrite või venekeelse pealelugemisega, vastavalt kliendi enda soovile.

Konkurentsitult kõige enam on vaatamisi kogunud “Troonide mängu“ esimese hooaja esimene osa. Sellele järgneb minisarja “Vaiksel ookeanil“ (“The Pacific“) esimene osa ning sarja “Pallurid“ (“Ballers“) esimese hooaja esimene osa.

HBO pakutavat sisu saavad Telia TV kliendid nautida kahel moel: tellides endale Telia TV Lisakanalite paketi või tellides eraldi HBO teenuse. Need Telia kliendid, kellel on täna juba Lisakanalite pakett tellitud, leiavad HBO sisuteenuse TV menüüvalikust. Ühtekokku sisaldab HBO pakutav sisu rohkem kui 1300 tundi põnevat meelelahutust

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.