Eesti

Eetrisse läks uus naistele suunatud jaam Raadio Duo

Märtsis võetakse raadios fookusesse naistega seotudsündmusedFoto: Duo Media

Alates 8. märtsist on seitsmes Eesti piirkonnas ning veebis eetris uus naistele suunatud raadiojaam Raadio Duo, mis toob kuulajateni hoogsa ning rõõmsatoonilise muusikavaliku, lühiuudised ning jagab infot kõikvõimalike ürituste kohta.

Raadio Duo sagedusvõrk katab Tallinnat, Haapsalut, Raplat, Paidet, Narvat, Viljandit, Võrut ja nende linnade ümbrust. Samuti saab jaama kuulata internetis aadressil https://raadioduo.pleier.ee/.

Duo Media Networksi raadiote juhi Priit Vare sõnul sündis jaam suuresti meie ümber toimuvast lähtudes.

”Juba mitu aastat võib näha kasvavat huvi siseturismi vastu ja nii loomegi programmi, mis annab rohkelt vihjeid erinevates Eestimaa nurkades toimuvate sündmuste kohta,” kirjeldas ta pressiteates.

Raadio Duo sõnaline osa puudutab kontserte, teatrietendusi, filme, telesaateid, spordi- ning liikumisüritusi. Iga kuu keskendub jaam kindlale teemale, nii on märtsis naistepäevaga seoses fookuses just naistele suunatud sündmused, aprillis tutvutakse komöödiažanris toimuvat, mais keskendutakse vabas õhus liikumisele.

Duo Media Networksi tegevjuhi Risto Rosimannuse sõnul aitab uus jaam keerulisel ajal inimeste mõtted sõjast ja koroonast natukenegi eemale viia.

„Just seetõttu mängime Raadio Duos alati positiivset emotsiooni pakkuvat tempokat muusikat, ei mingeid ballaade ega negatiivseid mõtteid,“ sõnas ta.

Levira tehnoloogia- ja IT direktor Kristo Kaasan kirjeldas, kuidas tööde käigus tuli paigaldada antennid ja saatjad seitsmesse asukohta üle Eesti vaatamata keerulistele ilmastikuoludele ning saatetehnika tarneprobleemidele.

”Projekt tõestas, et Levira professionaalne tiim suudab rajada saatevõrku mitte ainult soojemal ajal, vaid ka talveperioodil, kui klient seda soovib,” märkis ta.

Jaam kuulub Duo Media Networksi tele- ja raadiogruppi koos Kuku, Elmari, MyHitsi, Narodnoe Radio ja DFMiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.