Eesti

Eriti tähtis palve Eestimaa rahvastele: tee test ja saa teada, milline 90date mänguasi sa oled

Mida muud sa praegu ikka teha saad?Foto: kuvatõmmis

Jah, hea lugeja, ma tean. Maailmas ei ole asjad praegu kõige paremini. Koroona laamendab. Eesti jääb jälle ühest ministrist ilma ja aina lähemale nihkuv majanduslik must auk ähvardab meie kõigi töökohtade ja säästudega üks-null teha. Kurb, noh.

Murest muserdatud lihtsale inimesele jääb selles kõikehõlmavas jamas alles veel ainult üks käik – teha internetis test, et selgitada välja, milline 90date mänguasi ta on.

Oota, kuula mind ära!

Sest et mida sa ikka koroona vastu ära teha saad? Ei ole ju tegu ühega nendest probleemidest, millele peab lihtsalt “käed külge lööma”. Tegelikult risti vastupidi. Kas Kaimar Karule jääb sinu tõttu töökoht alles? Kas sul on aeda õunapuu alla maetud miljardeid eurosid, millega majandust päästa?

Kui vastad kõigile nendele küsimustele eitavalt (ja tõenäoliselt nii ju ongi), siis palun ütle mulle, hea inimene, mida paremat sa saaksidki praegu teha, kui paariminutilise testiga välja selgitada, milline 90date mänguasi sa tegelikult oled? Vähemalt sa saad teada midagi täiesti uut. Vähemalt teed sa midagi positiivset ja rõõmustavat.

Jah, mina enam ei karda!

Mina olen testi juba ära teinud ja teada saanud, et olen üllatusmuna. On ju tore! Sain teada, et “mu näiliselt kõva kesta all peitub tõeliselt mitmetahuline loomus”. Ja et “minuga ei ole kunagi igav, sest saab arutleda näiteks sellisel eksistentsialistlikul teemal nagu „Kumb oli enne, kas üllatus või kana?”.”

Ja kohe ongi meel rõõmsam! Küll see koroona ühel päeval üle läheb. Ja Kaimar on tark mees, küll ta ikka lõpuks kuskil uue sooja koha leiab. Äkki teeb veel Raimondit ja vahetab erakonda, vot see oleks küll huvitav! Majanduskriis ei tundu ka enam tegelikult nii jube. Pagan küll, ma olen ju üllatusmuna, see on alati kuum kaup!

Ja veel paar asja

PS! Kui sa juhtumisi vastasid kas mõnele või kõigile kolmandas lõigus esitatud küsimusele jaatavalt, siis ära hakka kohe praegu välja selgitama, milline 90date mänguasi sa oled. Sul on pakilisemaid asju ees.

PPS! Muide, test ise on siin, kui kedagi peaks huvitama.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.