Eesti

Hea tuju süst: Kristel Aaslaiu lemmikkoomikud, keda võibki vaatama jääda

Foto: Madis Sinivee/ Scanpix

Artist Kristel Aaslaid toob välja lemmik-koomikud, keda ta alt poolt üles vaatab ja pidevalt jälgib.

Aaslaiu sõnul ei oska ta väga täpseid detaile välja tuua, miks talle keegi sümpaatne on. “See on nii maitse asi: kas meeldib või ei meeldi. Kuid need tüübid – meeldivad.”

Netflixi staar John Mulaney

Mulaney puhul meeldib mulle kogu tema olek. Tema sõnade valik ja kuidas ta neid kasutab. See lihtsalt toimib minu jaoks. Soovitan kindlasti vaadata tema ja Nick Krolli saadet “Oh Hello“, mida näeb Netflixi pealt.

Mulaney ja Kroll on kehastunud vanadeks kõbideks, kes teevad külalistele tünga “too much tuna” (liiga palju tuunikala). See ei tule ühelegi saates osalejale küll üllatusena, sest nad annavad enne tünga tegemist teada, et kohe on midagi tulemas. Ajuvaba ja naljakas.

Noor Daniel Sloss

Sloss on ka väga hea. Ta on aastaid mu radaril olnud. Kuid tema Netflixi osad on seni kõige olnud tugevamad.

Oskab publikuga hästi suhelda ja teemad on head. Ei midagi keerulist, klassikalised hetked üles kasvamisest, tema perekonnast ja situatsioonid elust enesest.

Legend George Carlin

Mulle meeldib, et Carlin oli brutaalselt aus. Lisaks tema sõnade kasutus ja viis, kuidas ta rääkis – just works (lihtsalt toimib).

Carlin oli tuntud teemade valiku poolest, millest muidu avalikult ei räägitud. Ta viskas nalja poliitikute ja religiooni üle. Kuid ette jäid ka inglise keel ja psühholoogia. Legend küll suri kümme aastat tagasi, kuid tema etteasteid saab jälgida YouTube’is.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.