Eesti

Täna startiv “Alo”: Tõnis Niinemets, Priit Pius ja Doris Tääker annavad kolm põhjust, miks seda kindlasti vaatama peab

Foto: Facebooki kuvatõmmis

“Alo” on uus Eest komöödiasari, mis läheb esimest korda eetrisse Kanal 2-s sel neljapäeval kell 21:00. Miks sa seda aga vaatama peaksid? Tõnis Niinemets, Priit Pius ja Doris Tääker annavad kolm põhjust, miks seda kindlasti tegema pead.

Näitleja Tõnis Niinemets

“Alo” on vaatamist väärt kõigi tegelaste ja rollide pärast. Kuid just kõigi teiste pärast, peale Alo! Tema saab niigi tähelepanu, aga mitte vähemtähtsad pole ka teised. Mõtlen siinkohal näitlejaid isegi rohkem, mitte rolle.

Seni vähe teleekraanil nähtud näod teevad suurepärast tööd. Kummardus ja austus nende ees. Lisaks meeldib mulle mõelda, et “Alo” pakub uute naljakate karakteritega telemaailmas rõõmu ja värskust.

Alo ja filmimine töökohal

Mis juhtub kui sinu töökohas hakatakse seriaali filmima? Kas üldse midagi muutub? Vaata, mis asjaosalistel selle kohta öelda on…

Posted by Aasta Auto – Škoda esindus on Neljapäev, 19. juuli 2018

Režissöör Doris Tääker

Komöödiat on raske teha, välja arvatud siis, kui see tuleb näitlejate enda initsiatiivil. “Alo” seriaal on ennekõike sündinud näitlejate poolsest koostööst ja stsenaariumite arendamisel on nemad olnud juures oma karakterite arengul.

See on olnud teistpidi seriaali arendamine kui tavaliselt kombeks. Tulenevalt sellest on tulemus julge ja väga nauditav.

Alo ja rezissöör Doris Tääker, esimese päeva energias :)

Posted by POINT on Neljapäev, 5. juuli 2018

Näitleja Priit Pius

Ma arvan, et midagi uut siin päikese all ei tehta, aga mingi teatud panus ja osavõtlikus, millega see konkreetne projekt sai ellu äratatud, oli enda jaoks küll esmakordne.

Mängime vennaga (Märt Pius) läbi seriaali erinevaid karaktereid. Meid saab näha nii autolukksepana kui ka politseinikuna. Seda oli rõõm teha ja loodetavasti on siis äkki ka rõõm vaadata! Aga eks vaataja ise otsustab.

Rally Estonial näeme!

Meil on suur rõõm teatada, et Aasta Auto osaleb Shell Helix Rally Estonia 2018 AUTOEXPO'l, kuhu on kõikidel huvilistel tasuta sissepääs! Tutvu progammiga siin: https://rallyestonia.ee/programm/Kohtumiseni!

Posted by Aasta Auto – Škoda esindus on Neljapäev, 12. juuli 2018

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.