Eesti

“Ja järgmisena duo, kus on kaks inimest!” Marko Reikopi parimad killud Eurovisiooni 1. poolfinaalist

Marko Reikopi huumor on nagu hea vein, mis aastatega aina paremaks muutub.Foto: Eero Vabamägi/Eesti Meedia/Scanpix Baltics/Martin Liivand

On mõistagi väga tore, et Victor Crone lugu “Storm” sai Eurovisiooni finaali, kuid see ei tohiks rambivalgust ära tõmmata õhtu tõeliselt kangelaselt: Marko Reikopilt!

Victor taidles laval vaid 3 minutit, kuid Marko igihaljas huumor oli meile hindamatuks kaaslaseks terve õhtu jooksul. Vaatame üle 9 parimat Marko Reikopi kildu, millega televaatajaid Eurovisiooni 1. poolfinaali ülekande ajal õnnistati.

  • Pärast Montenegro laulu: “Teine koht on poolfinaalis kõige parem, just teiselt kohalt on poolfinaalist alati edasi saadud, nii et Montenegrol peaks hästi minema. Aga tegelikult muidugi ei lähe, sellepärast, et kihlveokontorid ja fännid ütlevad ei, ei ei!”
  • Soome laulu tutvustades: “Soomlased, meie naabrid, järgmisena teie ees. Seal on siis selline vahva duo, mis koosneb siis kahest inimesest.”
  • Pärast õhtujuhi kohutavat ABBA nalja, mis võeti saalis vastu haudvaikusega: “See oli tõesti üks päris hea nali!”
  • Valgevene lauljanna kohta: “Ta on suur sotsiaalmeediastaar: 93 000 jälgijat Instagramis, 48 juutuubis.”
  • Serbiat varasemalt esindanud bändist rääkides: “Moje ei saanud küll poolfinaalist edasi, aga ühe preemia nad siiski said: Moje liikmetel olid kõige koledamad riided.”
  • Belgia artisti Elioti tutvustades: “Tavaliselt kui kõik soovivad juba imikuaes Eurovisioonile saada, siis Eliot absoluutselt mitte. Ta pole kordagi Eurovisiooni lauluvõsitlust näinud ja tema vanemad ka mitte. Nii et selline väga eriline tüüp sellel lauluvõistusel siin.”
  • Eesti lugu sissejuhatava video ajal: “Vaadake, Victor on ka tantsima pandud selles videos. See on väga tore, ta lamab ja minu meelest ta ükskord isegi istub!”
  • Portugali laulja näokaunistusest: “See kuulus näoehe, mis tal näos on, selle üle on palju nalja visatud, eriti eelvoorus nägi see välja nagu lusikad. Ta käest küsiti, et miks tal supilusikas näos on, aga siis ta disainis selle ümber, sest ta on ju ka disainer!”
  • Kui Eesti finaali pääses: “Hakkasin siin juba rääkima kurba juttu, et valmistada ette võimalikku Eesti mitteedasipääsemist, kuid õnneks tuli siin päris elu ette.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.