Jaak Madison dokumentaalist “Kas pead hakkavad veerema?”: Kogu see teos oli põhjendamatu propaganda

Jaak Madison oli üks nendest, kes andis dokumentaali tarbeks intervjuu abordi teemal. Foto: Eero Vabamägi/Postimees/Scanpix.

“Tegemist ei olnud dokumentaaliga, kuna ei käsitlenud Poola ja Ungari olukorda neutraalselt, vaid väga selgelt ühekülgselt ja propagandistlikult,” kommenteerib TV3 eetrisse jõudnud dokumentaalfilmi “Kas pead hakkavad veerema?” EKRE poliitik Jaak Madison.

Ken Saani šokidokumentaal “Kas pead hakkavad veerema?” uurib Poola ja Ungari näidete najal, milliseks võib kujuneda elu paremäärmuslikus riigis. Võttetiim kohtus kohtunike, naisõiguslaste, samasooliste paaride, ekspertide ja teiste inimestega, kelle elusid nende riikide valitsuste tegevused on otseselt mõjutanud ja kes on langenud uue režiimi ohvriks. 

Kogu teos oli üpris põhjendamatu ja kandis sõnumit, et “dokumentaalfilmi” nimetuse all tehakse väga tihti propagandat. 

Selle vaatamine ei tekitanud eriti mingeid tundeid. Praktiliselt kõik antud teoses esinenud isikud olid võetud ühest äärest, andmata sõna Ungari ja Poola esindajatele, kes toetavad sealseid valitsusi või on valitsuserakondade liikmed.

Ilmselgelt ei nõustunud ma pea enamuste kommentaaridega, mis rääkisid sellest, kuidas enam demokraatiat pole ja katastroof on sündinud. Ungaris on praegune valitsuserakond võitnud demokraatlikult viimased kolmed valimised, mis on parim tõestus sellest, et selles niinimetatud “dokumentaalis” esinenud isikud olid vähemus ühiskonnast, kellele lihtsalt ei meeldi valitsus.

„Kolmedok: Kas pead hakkavad veerema?“ täna TV3s!

Ken Saani verivärske šokidokk, mis jõuab juba täna õhtul kl 19.30 TV3 ekraanile, näitab Ungari ja Poola näitel millised on paremäärmusliku valitsuse mõju inimeste eludele.Võttemeeskond kohtub kohtunike, naisõiguslaste, samasooliste paaride, ekspertide ja teiste inimestega, kelle elusid nende riikide valitsuste tegevused on otseselt mõjutanud ja kes on langenud uue režiimi ohvriks.

Posted by TV3 Eesti / TV3 Estonia on Teisipäev, 26. märts 2019

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.