Eesti

Juhan Paadami edetabel: Eesti Laulul võivad ainult kaks konkurenti Uku Suviste võidu viimasel hetkel nurjata

Uku Suvistele Rotterdamis edu ei ennustata.Foto: Jake Farra/ERR

Eurolaulu pikaajaline peaprodutsentJuhan Paadam prognoosib, et Eesti Laulu võistluse tänavune soosik on Uku Suviste, kuid tegelik võitja selgub finaalsaate viimastel sekunditel.

Paadami sõnul on nii ekspertide kui kihlveokontorite arvates suurim võidulootus taaskord Uku Suvistel, kelle edu suudavad ohustada vaid Koit Toome ja Jüri Pootsmann.

“Just Jüri Pootsmanni võidu korral võib oma algpanuse tuntumates kihlveokontorites nelja-viiekordistada,” analüüsis Paadam favoriitide võimalusi.

“Kes keda? – see küsimus jääb õhku finaalsaate viimaste sekunditeni. Esikolmikus võivad omavahel kohti vahetada. Kõik oleneb live esitusest ning sellest, millised vaatajate grupid saatepäeval oma aktiivsuse maksma panevad,” ütles Paadam.

Juhan Paadami 2021. aasta Eesti Laulu favoriitide edetabel:

  1. Uku Suviste “The Lucky One”
  2. Koit Toome “We Could Have Been Beautiful”
  3. Jüri Pootsmann “Magus melanhoolia”
  4. Kadri Voorand “Energy”
  5. Suured tüdrukud “Heaven’ s Not That Far Tonight”

Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaalid toimuvad 18. ja 20. mail, suurfinaal leiab aset 22. mail. Eestlased valivad oma euroloo 6. märtsil toimuvas Eesti Laulu finaalis, kus esinevate artistidega saad tutvuda siin.

Praeguste plaanide kohaselt Eurovisiooni lauluvõistlus Rotterdamis siiski toimub, kuid osalejad peavad arvestama väga karmide koroonapiirangutega.

Toimetas Martin Liivand

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.