Eesti

Kes keda? Marii Karell ja Katrin Lust lähevad vastastikku

Marii Karell ja Katrin Lust hakkavad septembris televaatajate tähelepanu eest võitlema.Foto: "Laseri" Facebooki konto kuvatõmmis/Konstatin Sednev/Postimees/Scanpix

Alates 2. septembrist hakkavad Katrin Lust ja Marii Karell samas ajaaknas televaatajate tähelepanu eest võitlema. Kanal 2 läheb kell 20 eetrisse “Kuuuurija”, kuid TV3 alustab samal ajal Marii Karelli uus telesaade “Laser”.

Marii Karell leiab, et kuigi “Kuuuurija” vaatajaskond on “Laseri” omast mõneti erinev, siis ei saa Katrin Lustiga konkureerimine olema kindlasti lihtne.

“Võiks öelda, et meil Katrin Lustiga on nii erinev sihtrühm, alates sellest, et “Kuuuurijat” vaatavad rohkem maainimesed, aga tegelikkus on see, et Eesti on nii väike, et iga vaataja on oluline,” arvab Karell.

“Kindlasti on “Kuuuurija” vastu eetrisse minek karm. Kuuldavasti oli “Osoon” ETVs nii kõvasti selles vööndis vaatajaid “Kuuuurija” tõttu kaotanud, et nad kolisid oma saate algusaja pool tundi hilisemaks. Nii et isegi “Osoonil” ja “Kuuuurijal” on ühiseid vaatajad, mis järjekordselt kinnitab seda, et Eestis meediat pakkudes käib ikkagi võitlus iga silmapaari pärast.”

“Kuuuurija” saatejuht Katrin Lust arvab, et konkurentsi üle saab ainult rõõmu tunda ja on tore näha, et inimesed jätkuvalt olulistest teemadest hoolivad.

“Konkurents on alati hea, ja mul on hea meel, et inimesed vaatavad endiselt telekat ja päevakajalised asjad lähevad neile korda,” räägib Lust. “Samuti on mul hea meel, et Marii on endale meelisväljundi leidnud.”

Ka TV3 programmijuhi Raimo Kummeri arvates on Eesti telemaastikul olemas koht nii “Kuuuurija” kui ka “Laseri” jaoks.

“Pealtnäha võib tunduda, et need saated on sarnased, kuid teemade poolest on tegu erinevate saadetega, mis köidavad erinevaid sihtgruppe,” arvab Kummer. “Mõlemal saatel on oma koht olemas. Konkurents on tihe, aga ma olen kindel, et Marii saade leiab oma publiku. Tegelikult on tore see, et sügisest tuleb juurde veel üks naissaatejuhi saade, mis läheb eetrisse reedel ja mida juhib Eeva Esse.”

“Laser” läheb TV3  eetrisse 2. septembril kell 20, saate esimest treilerit näed siit. “Kuuuurija” alustab Kanal 2 samal kuupäeval ja kellaajal.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.