Eesti

Kihlveokontori ennustus: kes võidab Eesti Laulu?

Eelmise Eesti Laulu võitja Uku Suviste proovib tänavu uuesti Eurovisioonile pääseda.Foto: kuvatõmmis Uku Suviste loo "The Lucky One" muusikavideost

Kihlveokontor peab Eesti Laulu suurimateks favoriitideks muusikamaailma kahurväge Suvistet, Toomet ja Pootsmanni

Ennustusportaal Betsafe on kokku pannud iga-aastased Eesti Laulu konkursi ennustused, mille järgi saab uue võimaluse Eurovisiooni lauluvõistlusele jõuda Uku Suviste. Tihedasse esikolmikusse ennustatakse veel Koit Toomet ja Jüri Pootsmanni.

“Neljapäeval, 18. veebruaril toimuva esimese poolfinaali võidab 53-protsendilise tõenäosusega Koit Toome lauluga “We Could Have Been Beautiful”. Edasipääsejate hulgas on kindlasti ka Egert Milder, Ivo ja Robert Linna koos Supernovaga ning Andrei Zevakin ja Pluuto,” sõnas Betsafe’i spordiennustuste analüütik Ivan Špol.

Laupäevase teise poolfinaali konkurents on ennustusportaali hinnangul tasavägisem – finaali pääsevad koefitsientide järgi eelmise aasta võitja Uku Suviste looga “The Lucky One” ja Jüri Pootsmanni pala “Magus melanhoolia”. Lisaks on finaalipretendentideks Kadri Voorand, Suured tüdrukud, Gram-Of-Fun ja Heleza.

“Hetkeseisuga on märtsis toimuva finaali peamisteks soosikuteks suure kogemusega muusikud ja Eesti Laulu varasemad võitjad Uku Suviste, Koit Toome ning Jüri Pootsmann. Nende võidutõenäosused on vastavalt 29, 13, ja 13 protsenti,” sõnas Špol.

Toimetas Martin Liivand.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.