Eesti

Koroona tõttu Eesti Laulu finaalis vaheesinejaid laivis ei näe, vaheklipid on inspireeritud “Pealtnägijast”

Eesti Laulu suurfinaal toimub 6. märtsil.Foto: Kairit Leibold/ERR

6. märtsil toimuvas Eesti Laulu finaalis astuvad lisaks finalistidele üles ka mitmed vaheesinejad, kes koroona tõttu laivis ei esine, kirjutab ERR.

Vaheesinejate etteasted salvestatakse ette finaalile eelneval päeval, 5. märtsil. Üles astuvad näiteks Smilers, Liis Lemsalu koos Stefaniga, Pitsa, Goresoerd ja Mr. Lawrence.

“Soovime pakkuda kaasaelajatele ilusa elamuse ja toetada Eesti muusikat ning artiste. Oleme selle nimel teinud finaalsaates ka mitmeid muudatusi. Keskendume otsesaates võistlusele ja kontaktide vähendamiseks salvestame näiteks varem ära külalisartistide lava-etteasted,” selgitas Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula.

Sarnaselt varasemate aastatega näidatakse ka tänavu Eesti Laulu finalistide etteastete vahel klippe, mis on seekord inspireeritud “Pealtnägijast”. Klippides kehastab saatejuhtu Karmo Nigula, kes juhatab sisse lood, kus astuvad üles näiteks Tanel Padar, Ivo Uukivi, Remo Sagor ja Sepo Seeman.

Eesti Laulu finalistidega saad tutvuda siin. Poolfinaale hindas Diktor uhiuue punktisüsteemiga: 10 Marko Reikopi skaalal. Vaata, kes viisid esimeses ja teises poolfinaalis koju kõige enam reikopeid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.