Eesti

Kuidas seda tehakse: seriaali “Nukumaja: kadunud naine” näitleja Adeele Sepp varjab ekraanil beebikõhtu

Foto: kuvatõmmis

Tähelepanelikum televaataja võis “Nukumaja: kadunud naine” esimeses episoodis märgata Adeele Sepa välimuses muutusi. Lähemal uurimisel selgub, et näitleja ootab last. Sepa mängitud tegelaskuju Virve ei ole aga lapseootel ja seega üritatakse seriaalis kasvavat kõhtu katvamate rõivastega peita.

“Nukumaja: kadunud naine” kostümeerija Marii Joala sõnul mängitakse sellises olukorras peamiselt erinevate lõigete ja mustritega, mis tähelepanu keskkohalt mujale viib.

”Jaa, kasuks tulid kirjud ja avarad topid, et näitlejannal endal mugav oleks. Kaasa aitasid ka jakihõlmad, mida sai spetsiaalse kleepsuga vastavalt vajadusele fikseerida, et kõhtu näha ei oleks,” kommenteeris Joala Diktorile.

Muide, seriaali tehes kukkus ka niiviisi välja, et Sepa mängitud tegelaskuju Virvest sai suur käekoti armastaja. ”Lisaaksessuaariga kontrollid kehakeelt paremini ja alateadlikult hoiad end nõnda, et lapseootus välja ei paista,” selgitas Joala.

Järgmist episoodi saad näha Kanal 2’s sellel teisipäeval, 08.mai, kell 21.00.

Nukumaja: Kadunud naine_8.05

"Nukumaja: Kadunud naine" homme õhtul kell 21:00!Põnevus-draamasarja uues osas: Kas Kristina on endiselt kadunud? Keda usaldab Virve? Kellega kohtub Joel?

Posted by Nukumaja on 7. mai 2018. a.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.