Eesti

Kuulus rallimängude arendaja korraldab Rally Estonia puhul eestlastele mõeldud virtuaalse rallivõistluse

Selgitatakse välja Eesti parim virtuaalne rallisõitja.Foto: Codemasters

Eesti rallifännidel on nüüd ideaalne võimalus ennast proovile panna. Rally Estonia puhul korraldab tuntud automängude arendaja Codemasters rallimängus “Dirt Rally 2.0” võistluse, mis on mõeldud eksklusiivselt eestlastele.

Võistlus algab juba täna, 13. juulil, ja jõuab lõpule 16. juulil. Selle aja jooksul peavad mängijad läbima kindlad kiiruskatsed, mille tulemuste põhjal pannakse kokku pingerida. Kümme kõige kiiremat Eesti virtuaalset rallisõitjat kutsutakse 19. juulil Tallinnasse, kus toimub suurfinaal.

Võistlusel osalemiseks peab olema olemas rallimäng “Dirty Rally 2.0” ning lisapakk, mis toob mängu Walesi kiiruskatsed. Kõik võistlusel osalejad peavad liituma ka rallisõitja Jon Armstrongi ralliklubiga, mida saab teha siin.

Autode ja sõidumasinate seadistuse osas piiranguid seatud ei ole. Võistlusel võivad kaasa teha ka teistest riikidest pärit sõitjad, kuid edetabel pannakse kokku ainult Eesti virtuaalsetest ralliässadest.

Rohkem infot võistluse kohta leiad siit. Koostöös Briti saatkonnaga viib turniiri läbi mängustuudio Codemasters, kes toodab lisaks “Dirti” seeriale ka “F1” ja “Gridi” mänge.

Muide, varsti ilmub rallimäng “WRC 10”, kus saab juba kihutada Rally Estonia virtuaalsetel teedel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.