Eesti

Lõbus pilt: Politsei- ja piirivalveamet mängib laeva, kopterite ja koertega “Tetrist”

"Tetris" ja PPA moodustavad üllatavalt toreda kombinatsiooni.Foto: PPA Facebooki konto kuvatõmmis

Internetis levib kulutulena Tetris challenge, mille raames peavad erinevate ametite esindajad enda töökeskkonna fotole saama “Tetrise” plokkidega sarnaneva ökonoomse paigutusega. PPA on selle ülesandega võrratult hakkama saanud.

Tundub, et PPA võttis Tetris challenge’it üsna tõsiselt. Efektse pildi saamiseks on kasutatud lisaks inimjõule ja autodele ka laeva, helikopterit, teeniduskoerasid ja isegi soomukit. Tulemus on kindlasti ühe tubli “Tetrise” mängu vääriline.

PPA-s mõistetakse “Tetrist” mängida küll.Foto: PPA Facebooki konto kuvatõmmis

PPA-le esitasid Tetris challengei raames väljakutse Päästeamet ja Tallinna kiirabi. Nüüd andis PPA teatepulga edasi Harjumaa Noortele Kotkastele ja Kodutütretele ning Riigi Infosüsteemi Ametile.

Tegu on igati lõbusa väljakutsega, mis võimaldab ka erinevatel asutustel rohkem välja paista Näiteks PPA Tetris challenge’i pilt on Facebookis loo avaldamise hetkeks kokku kogunud 676 meeldimist ja 53 jagamist. Suurem osa PPA postitustest nii suurt tähelepanu ei tõmba.

Ja kes teab, ehk on just see kõige parem viis, et välja selgitada, milline riigi organisatsioon on kõige organiseeritum ja efektiivsem. Tetris challenge’ist võib järgmise aasta riigieelarve koostamisel palju kasu olla.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.