Eesti

Lõbus üleskutse: aita leida uuele kinomängule äge nimi ja võida auhindu

Peagi näidatakse kinos enne filmi algust ka midagi muud peale treilerite.Foto: Sakala/Kamilla Selina Lepik/Scanpix

Forum Cinemase kinodes saab varsti enne seansi algust mängida kinolinal uut interaktiivset mängu. Nime pole mängule veel välja valitud, kuid see probleem loodetakse lahendada sinu abiga.

Interaktiivses mängus saavad kaasa lüüa kõik seansil viibivad kinokülastajad oma nutiseadme vahendusel. Mänguga tehakse algust kinosaalis 10 minutit enne filmiseansi algust. Videopilt annab paremini aimu, millised uued kinomängud olema saavad.

“Enne kinoseansside algust ilmub suurele ekraanile interaktiivne mäng, millest saavad kõik saalis viibijad osa võtta oma mobiiltelefoni abil tõmmates alla vastava rakenduse ja trükkides sisse ekraanile ilmuva koodi,” kirjutatakse kino kodulehel. “Seejärel käivitub mäng, kus teiste saalis viibijate vastu tuleb võistelda erinevates osavust või teadmisi vajavates ülesannetes. Mängimiseks läheb vaja üksnes enda mobiiltelefoni!”

Lisaks igikestvale aule ja kuulsusele on mängus kaasalöömise eest võimalik võita ka auhindu, milleks võivad näiteks olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud auhind.

Kõik, kes soovivad uuele mängule nime leidmisele kaasa aidata, saavad enda pakkumise teele panna Forum Cinemase kodulehel. Kui sinu nimi osutub valituks, siis saadetakse sind A. Le Coq Sviiti, kus saad juba oma nimega mängu mängida.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.