Eesti

Marta Vaariku nädala pleilist: kunstnike valik

DJ Marta Vaariku seekordne pleilist on kokku pandud sügaval kunstnikuhinges. Foto: erakogu

Marta Vaariku kaaskiri septembri avanädala pleilistile

EKA uus maja on avatud! Milline muutus kogu Eesti jaoks – kogu maailma jaoks! Kunstnikud on jälle koos. Nagu me teame, siis kunstnikud on avangardistid ja see kool on nagu uute ideede emaüsa. Alguses imelikuna tunduvad mõtted, mis sealt majast välja imbudes muutuvad uueks normaalsuseks – popiks ja cooliks.

Kunstnikud on targad, sellepärast neid kardetaksegi. Nagu ka Regret, kes EKA uue maja avamisel esines ja on meie listis täna esimesel kohal. Ütlen “meie”, sest tänane list sai tehtud koos hea sõbra Kadi Adrikorniga. Ta on andekas kunstnik, kes õpib EKA moeosakonnas, mõeldes igapäevaselt sellele, kuidas läbi oma loomingu maailma lahedamaks kohaks muuta. Lisaks astub ta üles DJ-na kõige retsimatel tehno pidudel Katja Adrikova nime all. Mõned Eesti lood leidsime ka, suuremalt jaolt lasime ikkagi lemmikute peal, aga ka nendelt on ilmunud selle aastanumbri sees nii mõndagi.

Anna Calvi on nii retsi häälega ja loomikult selle uue loo lüürika, terve uus album on hea. 1love. Panin ühe vana loo ka Anna Calvilt, see jääb mõnusasti kummitama.

S4U on imelise vaibiga grupp, kes on ka armsas Balti jaamas asuvas Sveta baaris esinenud, soovitan. Nagu me Diktorist lugesime, siis Vaiko Eplik liitus Spotify’ga ja õigesti tegi, uus lugu ka.

Madis Nestori Raadio 2 saade Uus Biit on väga hea! Kaks uut lugu on temalt: Ouu ja Weiss (Purple Disco Machine Remix). Viimased kolm on Katja lemmikud. Love and respect your fellow artist!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.