Eesti

Millega inimesed kinos tegelevad? Eesti kinosaalidesse kaotatakse nii rinnahoidjaid kui ka veelgi kummalisemaid asju

Kinosaalis võib vahel tõesti päris palavaks minna. Foto: Reuters/Scanpix

PÖFFi hämaratest kinosaalidest rinnahoidjate leidmine on filmifestivalil aastate jooksul juba vaat et traditsiooniks saanud. “Sellel aastal oleme rinnahoidjaid kokku leidnud vist umbes kolm tükki,” nendib PÖFFi infotöötajate koordinaator Jüri Käosaar.

Tuleb välja, et kõige altimalt eemaldatakse aluspesu Coca-Cola Plazas toimuvatel seanssidel, sest sealt kõik tänavu avastatud kopsukad ka pärinevad.

Huvitava tõsiasjana toob Käosaar välja asjaolu, et kaks rinnahoidjat avastati kinosaalist, kus oli äsja lõppenud film, mil pealkirjaks “Rinnahoidja”.

Film räägib mehest, kes üritab omanikule tagastada kadunud rinnahoidjat. Ehk üritasid kinokülastajad oma alsuspesu hülgamisega filmis nähtut päriselus taasluua?

PÖFFi korraldustiimi jaoks ei ole kinosaalidest rinnahoidjate leidmine aga midagi uut ja jooksu läinud rinnahoidjad on PÖFFi kaotatud asjade kasti alalised külalised olnud juba viimased viis-kuus aastat.

“Sel aastal mõtlesime korraks lausa, et peaks hakkama korvi suuruseid kirja panema”, rääkis Käosaar. “Nii saaks teada, kas neid jätab kogu aeg maha sama inimene ja äkki on tegu mingi saririnnahoidja mahajätjaga.”

Peale rinnahoidjate on Käosaare sõnul tänavuselt PÖFFilt veel avastatud üks paar püksikuid. Varasematele filmifestivalidele tagasi mõeldes tuleb talle aga kõige kirkamalt meelde kinosaali keskelt leitud üksik kasutatud kondoom.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.