Eesti

Mõista-mõista: Kas nuputad välja, kes on “Eesti Laul 2020” saatejuhid?

Kas mõtled välja, kes on pildil?Foto: Kairit Leibold/ERR

ERR plaanib täna õhtul avaldada “Eesti Laul 2020” saatejuhid. Enne seda on aga uudishimulikel võimalik mõistatada, kes sel aastal “Eesti Laulu” eest vedama hakkavad, kirjutab ERR.

Uute saatejuhtide esimene foto on tegelikult juba avaldatud, kuid siin on üks konks: näha on vaid kahte selga. Kuni tänase õhtuni on inimestel aega nuputada, millised näod nende selgadega kokku käivad. Saatejuhid avalikustatakse kell 19 algavas “Ringvaates”.

“Eesti Laulu” konkurssile on võimalik esitada eesti- ja võõrkeelseid lugusid ning uuendusena soovitakse tänavu juba võistluse avafaasis kuulda valmis muusikapalasid. Konkurssile saab lugusid esitada 6. novembrini.

Žürii valib poolfinaalidesse 24 lugu, mis kuulutatakse välja 15. novembril. “Eesti Laulu” poolfinaalidele ja finaalile saab kaasa elada järgmise aasta veebruaris.

Tänavu esindas Eestit Eurovisioonil Victor Crone looga “Storm”. Crone loo jaoks lõi ainulaadse lavasõu Ove Musting, kes selgitas Diktorile, et midagi sellist ei oldud varem otse-eetris kunagi tehtud.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses