Eesti

Neeme Raua tagasitulek uudisteankruna: ERRis oli kogu aeg jutt, et raha ei ole, ma ei tahaks sinna enam kunagi

"Sellises teleatmosfääris ei tahaks enam kunagi tööd teha," ütles Neeme Raud ERRis töötamise kohta. Foto: Kalle Veesaar

Ajakirjanik ja endine ERRi uudisteankur ning USA korrespondent Neeme Raud teeb kaasa uues Elisa reklaamis ja mängib seal iseennast. Päriselt tagasi uudistemajja ei tahaks ta aga minna iial.

“Minu jaoks oli väga üllatav, et mind üldse kutsuti, ” räägib Neeme Diktorile. “Ning oli üllatav näha sellist professionaalsust! Ei mingit sellist käsitöölisust nagu mu varasemates teleproduktsioonides on olnud, kus ise tuleb teha kõike, sest meeskonnas ongi kolm inimest.”

Neeme kiidab väga BFMist tulnud noort režissööri ja kogu võttetiimi. “Igaühel oli oma töö, igaüks tegi seda hästi, kõik sujus. Täielik Hollywoodi tase meil Eestis! Täielik vastand sellele, mida ma ERRis olin nii mitme aasta jooksul näinud.”

“Kui ERRis pidin olema oma saadetes toimetaja, autor, ajakirjanik, asjaajaja jne, siis reklaamis tegin ära ainult oma töö ja kõik oli suurepärane. Uskumatu, et ka selline maailm on Eestis teleproduktsioonides olemas! See oli tõesti minu jaoks üllatav, sest ERRis oli ainult jutt, et raha ei ole. Sellises teleatmosfääris ei tahaks enam kunagi tööd teha.”

Neeme meenutab oma tööd ERRis. “See oli selline maailm, et raha ei ole, otsi ise linna pealt raha, loeme kulusid iga sendi haaval, jne. Siis tulevad ka saated just sellised nagu nad tulevad, kus ajakirjanik on lihtsalt väsinud kui ta lõpuks saab tegema hakata oma tööd – ajakirjandust.”

Vaata uut Elisa Elamuse reklaami siit, peaosa mängib seal Mirtel Pohla.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.