Eesti

Nõmme Kalju president: Hiiu staadionile tuleb e-spordi elamuskeskus

Loe eksklusiivset intervjuud Nõmme Kalju presidendi ja e-sportlastega kolmapäeval!

Parimad mängijad võivad pääseda Nõmme Kalju e-spordi tiimi.Foto: 24H Production

Jalgpalliklubi Nõmme Kalju president Kuno Tehva kinnitas Diktorile antud eksklusiivintervjuus, et Hiiu staadionile on plaanis rajada e-spordi elamuskeskus, kus saab nii treenida kui ka striimida.

“Hiiu staadioni ruumidesse plaanime hetkel välja ehitada e-spordi elamuskeskuse,” selgitas Tehva. “Sinna tuleb 8 niiöelda jaama ja igas jaamas saab mängida. Lisaks sellele tuleb veel üks põhijaam, kust saab kiire nupuvajutusega ka laivi minna.”

Nõmme Kalju on esimene professionaalne spordiorganisatsioon Eestis, mis on loonud endale e-spordi meeskonna. Hiljuti rääkis Diktor tulevikuplaanidest Nõmme Kalju presidendi Kuno Tehvaga ja märtsis klubi poolt rajatud e-jalgpalli meeskonna kahe esimese liikme, Henry William Heinola ja Marko-Alari Londiga.

Kolmapäeval Diktoris ilmuvas eksklusiivses intervjuus selgub, kuidas kavatseb Nõmme Kalju Eesti e-spordi maastikku muuta. Millist elu elavad jalgpalliklubi ametlikud e-sportlased? Mida pead tegema sina, et Nõmme Kalju e-jalgpalli tiimis võistelda ja millised hüved sellega kaasnevad?

Jälgi homme Diktori veebi ja loe eksklusiivset intervjuud Nõmme Kalju presidendi ja e-sportlastega!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.