Eesti

Nüüd saad osta pileteid Tallinna linnahalli tuurile, kus saab külastada ka “Teneti” võttepaikasid

"Tenetis" kärgatavad Tallinna linnahalli ruumides plahvatused.Foto: kuvatõmmis

Kui oled hoidnud silma peal äsja esilinastunud Christopher Nolani suurfilmil “Tenet”, siis tead, et seda filmiti ka Tallinna linnahallis. Septembri alguses on kõigil huvilistel võimalik minna linnahalli tuurile, kus lisaks hoone ajaloole saab näha ka kohti, kus “Tenet” üles võeti.

Pileteid saab osta tuuridele, mis toimuvad 3., 4. ja 6. septembril. 3. ja 4. septembril lähevad tuurid välja kell 17 ja 18:30, 6. septembril kell 12 ja 13:30.

Tavapileti hind on 12 eurost, kuni 18-aastased õppurid saavad tuurile 8 euroga. Kuni 7-aastastele lastele on ekskursioonid tasuta ning Forum Cinemas kinoklubi liikmed saavad tavapileti kätte 8 euroga. Pileteid saad osta siit, kuid müük lõppeb tund aega enne tuuride algust, seega ära otsustamist viimasele minutile jäta.

Tuurid toimuvad Open House Tallinn 2020 satelliitprogrammi raames ning lisaks “Teneti” võtetele räägitakse ka linnahalli kaugemast ajaloost. Ekskursioonid kestavad 75 minutit ning neid korraldatakse eesti ja vene keeles.

Tallinna linnahallist saab “Tenetis” Kiievi ooperiteater, mida äkitselt ründavad maskeeritud terroristid. Lisaks suuri rahvahulkasid kaasanud massistseenidele korraldas filmimeeskond linnahallis ka plahvatusi.

Lisaks linnahallile on “Tenetis” Eestis veel väga palju. Õnneks on see ikka päris Eesti, mitte stereotüüpne Ida-Euroopa krimiurgas.

Märksõnad: , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.