Eesti

Piret Järvis-Milderi ja Mai Pallingu arvates oleks võinud just need lood “Eesti Laulu” võita

"Eesti Laul 2019. Start " saatejuhid Piret Järvis-Mildre ja Mai Palling.

Sellel laupäeval, 1. detsembril, alustatakse Eesti Laul 2019 poolfinalistide tutvustamisega. Avapaugu teevad saatejuhid Piret Järvis-Milder ja Mai Palling, kelle käest sai Diktori teada nende eelmiste aastate lemmikud, kes kahjuks ei võitnud. Kuid oleksid võinud!

Piret Järvis-Milder

Minu jaoks on kaks lugu, mis ei võitnud Eesti Laulu, aga oleks võinud ja millel oleks Eurovisioonil ka kindlasti väga hästi läinud.

Üks nendeks on Winny Puhh “Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti”.
Sellist geniaalset hullust Eurovisioonil ega ka kuskil mujal nii naljalt juba ei kohta, mistõttu on tõeliselt kahju, et lasime käest võimaluse millegi supererilisega ennast maailmale tutvustada.

Teiseks on Mikk Pedaja “Seis”, mis on üks ilusamaid lugusid, mis kunagi Eesti Laulul osalenud, pluss originaalne visuaal.

Sellel lool läks tegelikult kokkuvõttes ju hästi, aga võib olla oli “Seis” natuke liiga alternatiivne, et laia massi kõnetada ja võit endale noppida.

Mai Palling

Lood, mida tõesti olen endaga kaasas kandnud ja kuulan igapäevaselt ka täna on Outloudzi “I Wanna a Meet Bob Dylan” ja Frankie Animali “Misty”.

Need on lood, mis on mulle “Eesti Laulul” kohe algusest peale meeldinud ja ütlen ausalt, et pidasin neid lugusid pigem nišikateks, aga mul on olnud peale suurt rahva poolehoidu hea meel, et need lood on meeldinud peale minu veel paljudele eestlastele.

See näitab, et moodne, veidi keerulisem komponeerimismeetod ja kõla kõnetavad omas ajas siiski paljusid. Selle üle on mul hea meel!

Minu 7-aastane poeg ikka aeg-ajalt ütleb mulle Spotify’st muusikat kuulates, et emme ma panen nüüd sinu lemmiklugu ka ja mängima hakkab “Misty”.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.