Eesti

Raadio MyHits saab uue juhi

Ott-Sander Palm juhtis MyHitsi viis aastatFoto: pressimaterjal

Raadio MyHits saab peagi uue juhi. Viis aastat programmi vedanud Ott-Sander Palm annab ameti üle ja suundub alates 21. jaanuarist juhtima meelelahutusettevõtte Live Nation korraldatavate kontsertide turundust.  

24. jaanuarist asub raadio MyHits programmijuhina tööle Marit Lekstein, kes on varasemalt töötanud sellistes muusikaäri lipulaevades nagu Sony Music ja Universal Music, olnud manageriks mitmetele Eesti artistidele ning turundanud erinevaid kontserte ning üritusi. 

Palm liitus raadioga MyHits esialgselt turundusjuhina, ent jaama väga edukas start pani peagi tema õlgadele ka kogu programmi eest vastutamise.  

Tänaseks on raadio MyHits kasvanud väga stabiilse kuulajaskonnaga raadiojaamaks, mida igal nädalal kuulab 155 000 inimest. Ajal, mil noori on väga keeruline kõnetada, on MyHits leidnud üles ka publiku alla 25-aastaste vanuserühmas.

MyHitsi muusikavaliku abil sündis ka samanimeline telekanal, mis on Duo Media Networksi kanalivalikus samuti kindla koha leidnud. Väga aktiivselt tegutseb MyHits ka sotsiaalmeedias, olles Eesti üks jälgitumaid raadiojaamu kõikidel platvormidel. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.