Sõiduvees Mousesports võitles välja koha Malmö “CS:GO” turniiri veerandfinaalis

Järgmisesse vooru pääsemiseks peab Mousesports noppima hädavajalikke punkte.Foto: Fragbite

Eesti “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kooli kodumeeskond Mousesports alistas eile õhtul DreamHack Masters 2019 turniiril toimunud kohtumises Austraalia tiimi Grayhound ja kindlustas koha veerandfinaalis, mis toimub täna õhtul.

Mäng algas kaardil Dust2, kus Mousesports ei andnud vastastele hetkekski hingamisruumi. Esimene matš lõppes võimsa skooriga 16:2 Mousesportsi kasuks.

Teine matš mängiti kaardil Inferno ja kuigi Mousesports alustas enesekindlalt, siis sai meeskonna hea hoog ühel hetkel otsa. Grayhound tuli mängu tagasi ja suutis võita 14 raundi järjest. Matš lõppes austraallaste võiduga seisuga 16:11.

Kolmas matš kaardil Mirage kulges aga taaskord suurest Mousesportsi taktikepi all. Inferno fopaal ei lastud korduda ning ropzi tiim murdis vastase skooriga 16:5 ja kohtumise seisuga 2:1.

Sellega kindlustas Mousesports edasipääsu veerandfinaali, kus kohtutakse meeskonnaga Vitality. Tegu saab olema keerulise ja tasavägise mänguga: Vitality hoiab maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabelis 5. kohta, Mousesports on 8. positsioonil. E-spordikeskkonna HLTV kasutajad ennustavad, et 55% tõenäosusega võidab mängu Mousesports.

Vitality ja Mousesportsi vaheline lahing algab täna õhtul kell 20:50. Mängule saab kaasa elada HLTV vahendusel.