Eesti

Sotsiaalmeediastaar Victoria Villig tegi Ajujahi võistkondadele vlogi-koolituse

Ajujaht alustab täna õhtul kell 20 TV 3-s

Victoria Villig üles astumas enda vlogis.Foto: Ekraanikuva

Bolti (Taxify) vendadest vanema Martin Villigu tütar Victoria Villig teeb vlogimises silmad ette ka keskpärasele teletöötajale. Kiire ja konkreetse koolituse abil aitab ta sel aastal Ajujahi võistkondadel vlogida.

Peatselt 19-aastaseks saav Victoria on endast välja arendanud brändi. Tal on YouTube’is 36 000 jälgijat ja ta on oma YouTube’i kanalile postitanud kolme aasta jooksul erinevaid videoid. Ja kui nüüd skeptikud arvavad, et ah, mis ta ikka sest filmimisest ja story-tellingust teab, siis vale puha! Teab, ja suudab seda äärmiselt hästi edasi anda.

Kutsusime ta Ajujahi saates osalevate võistkondade juurde õpetama, kuidas teha ägedat vlogi. Sest lõppude lõpuks võidab äris see, kellel on rohkem toetajaid ja kui keegi ei tea, et su äri olemas on, siis keegi sinu asja ka ei osta.

Victoria presentatsioon avaldas muljet. Niivõrd konkreetseid ja häid soovitusi video-tegemisest võiks aeg-ajalt meeldetuletuseks kuulata ka professionaalsed teletegijad. Lisaks on Victoria särtsakas ja karismaatiline.

Tema nõuannete järgi hakkasidki Ajujahi võistkonnad vlogisid pidama. Esimesed katsetused on juba üleval ja neid näeb Ajujahi Facebooki lehel.

Ajujaht alustab täna õhtul teles oma hooaega kl 20 TV 3-s.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.