Eesti

Super mäng! Eesti e-sportlane “ropz” võitis kindlalt ja valiti matši parimaks mängijaks

Kas Robin "ropz" Kool suudab kuu esimeses pooles näidatud head vormi ka Austraalias hoida? Foto: Dexerto

Robin “ropz” Kool on viimasel ajal sõiduvees! Eile alistas eestlase kodumeeskond Mousesports ESL Pro League’i 9. hooaja “CS:GO” mängus Taani tiimi Northi. Võimsa soorituse teinud “ropz” valiti matši parimaks mängijaks.

Mousesports surus Northi nurka kõigest kahe raundiga. Esimene matš mängiti kaardil “Train”, kus Mousesports võidutses skooriga 16:4. Teine matš, mis peeti maha kaardil “Mirage”, Northile leevendust ei toonud. Mousesports võitis skooriga 16:5 ja kogu mängu seisuga 2-0.

Robin “ropz” Kool valiti matši parimaks mängijaks.Foto: kuvatõmmis

Eesti e-spordi fännide suureks rõõmuks tegi võrratu soorituse Robin “ropz” Kool, kes valiti HLTV.org kasutajate seas matši kõige paremaks mängijaks. Esimeses raundis paistis ta näiteks silma kaitses, kus võttis üksinda maha neli ründavat vastastiimi liiget.

Mousesports on ESL Pro League’i 9. hooaja raames seni mänginud kolm mängu ja need kõik ka võitnud. Varasemalt võideti meeskond ex-Space Soldiers seisuga 2-0 ja OpTic skooriga 2-1. Sellega on “ropzi” kodutiim kogunud 9 punkti ja on kindel A-alagrupi liider.

Hiljuti seletas “ropz” Diktorile, kuidas e-spordis dopingut tehakse. Lisaks hoiab ta ka kõrget kohta 2018. aasta enimteeninud e-sportlaste nimekirjas.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.