Eesti

Tallinnas toimuval HyperTown e-spordifestivalil mängitakse enam kui 200 000 dollari peale

E-spordifännidele pakub Hypertown nii mõndagi.Foto: BESL

E-spordi ja elustiili festival HyperTown TLL toimub 23. ja 24. novembril Tallinnas Saku Suurhallis. Sealsamas on sel nädalavahetusel võimalik kaasa elada ka mängu “Guns of Boom” 4. hooaja finaalile, millel on rekordiline auhinnafond – 200 000 dollarit.

Kahepäevasel üritusel ootavad külastajaid muuseas viimase generatsiooni arvutid, robotid, VR-mängud, mängusimulaatorid. Lisaks tehnoloogiamessile toimuvad Saku Suurhallis Balti e-spordi liiga 4. hooaja finaalid mängus “Guns of Boom 2”, kus omavahel võistlevad kuus parimat tiimi. Külastajatel on samuti võimalus saada osa cosplayetendustest.

Baltimaade suurim e-spordi auhinnafond on üle 200 000 dollari

Festivali ajal toimuvad Balti e-spordi liiga (BESL Pro) 4. hooaja finaalid mängudes “CS:GO” ja “Rocket League”, kus mängijad võistlevad 15 000 euro suuruse auhinnafondi peale.

Mobiilimängu “Guns of Boom” teine hooaeg lõppeb samuti Tallinnas HyperTowni festivalil. Brasiiliast, USAst, Indiast ja Euroopast pärit osalejad võistlevad 170 000 USA dollari suuruse peaauhinna nimel – tegemist on seni kõige suurema auhinnafondiga Baltimaades. Tallinnasse tulevad ka maailmakuulsad e-spordi kommentaatorid.

Cosplay mannekeenide allee esimest korda Eestis

Cosplay on etenduskunst, kus osalejad, kes kutsutakse cosplayeriteks, kannavad kostüüme, et etendada mõnest joonisfilmist, animest, koomiksist, videomängust või telesarjast pärit kindlat tegelaskuju. HyperTown TLLi ajal tuleb kõikidest Balti riikidest kokku üle 100 cosplayeri, et luua pealaval ainulaadne etendus ning võistelda parima kostüümi tiitli eest. Kõikide esitluste kohtunikeks on maailmakuulsad cosplayerid.

Lisaks on HyperTown TLLi külastajatel esimest korda võimalus näha lähedalt cosplayerite käsitööoskusi cosplay mannekeenide alleel. Nende seast saab rahvas valida ka oma lemmiku.

Mõjukad Eesti sisuloojad

HyperTown TLL toob kohale populaarsed Eesti YouTube’i, Twitchi, Instagrami ja Facebooki sisuloojaid. Külastajatel on võimalus näha oma silmaga enda lemmikuid ja õppida, kuidas ise saavutada erinevates portaalides sisu tootmisega kuulsust ja edu.

Festivali piletid on juba  saadaval veebiaadressil hypertown.pro. Soodushinnaga eelmüügi- ehk early bird pileteid müüakse kuni 1. oktoobrini.

Piletite hinnad on järgmised: kahe päeva early bird pilet 21,30 eurot , ühe päeva pilet ‎17, eurot ja VIP-piletid ‎60,40 eurot.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.