Eesti

Tänase EFTA gala vaheklipis panevad tuntud saatejuhid üksteisele pasunasse nii kuis saab

Vaata EFTA galat täna kell 20 ETVs

Mida tuntud saatejuhid üksteisest tegelikult arvavad? Foto: ERR

Täna õhtul toimuval Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal näeb vaheklippi, milles Reet Linna, Robert Rool, Keili Sükijainen ja Jüri Aarma ütlevad üksteisele, mida nad oma kolleegidest tegelikult arvavad.

Paari päeva eest ilmus René Vilbre Instagrami kontole pilt, millel kujutatakse nelja mainitud saatejuhti poksiringis ja väidetakse, et on oodata suuremat löömat. Tuleb välja, et tegu on saatejuhtide lahinguga – ETV poolt astub ringi Reet Linna, Kanal 2 poolt Robert Rool, TV3 esindab Keili Sükijainen ja Tallinna TV-d Jüri Aarma.

Tegijatel on naljakas. Kas ka vaatajatel, see selgub õhtul.Foto: ERR

“Tegu on “Legendide lahingu” laadse klipiga, kus saatejuhid panevad üksteisele pasunasse nii kuis saab,” selgitab Vilbre. Ta avalikustab ka, et etteaste tekstid on kirjutanud räppar Genka.

See ei ole ainus humoorikas vahepala, mida EFTA gala vaatajad näha saavad. Lisaks “Legendide lahingule” pilatakse ka “Tõde ja õigust” ning selles paroodias astub Andrese rollis üles Jan Uuspõld.

EFTA galat näeb täna ETVs kahes osas. Sõu esimene pool algab kell 20 ja kell 21 tehakse paus AK jaoks. EFTA programm jätkub kell 21:35.

Millal sa viimati räppivat Reet Linnat nägid?Foto: ERR
Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.