Eesti

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda võivad hakata TV3 vedama uut salapärast telesõud

Jõekalda ja Margna võivad peagi üllatada millegi uuega. Foto: Madis Sinivee/Postimees/Scanpix

Diktorile teadaoleva info kohaselt hakkavad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda sügisest TV3-s juhtima uhiuut telesõud. TV3 programmijuhi Raimo Kummeri sõnul sellesuunalised läbirääkimised tõepolest käivad.

“Selles suunas tõepoolest liigutakse, see on selge,” kinnitas Kummer Diktorile. Mida Margna ja Jõekalda telesõu endast täpsemalt kujutama hakkab ja millal see eetrisse läheb, seda, ei ole ta veel valmis kommenteerima. “Idee on veel liiga toores,” väidab Kummer.

Kummeri sõnul on ilmselge, et TV3 on huvitatud Margna ja Jõekaldaga koostöö jätkamisest. “Loomulikult me soovime, et korduvalt Eesti parimaks saatejuhiks valitud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna TV3 jätkaksid.”

Teet Margna produktsioonifirma alustas TV3-ga koostööd aasta alguses, kui Kanal 2 teatas, et eelarvekärbete tõttu on otsustatud loobuda saadetest “Kuldvillak” ja “Nädalalõpp Kanal 2ga”. Seetõttu jõudis ka Margna ja Kristjan Jõekalda seiklussaade “Kaks Kanget Sovietistanis” eetrisse just TV3-s.

Diktorile teadaolevalt on Kahel Kangel plaanis ka juba järgmine reis. Väidetavalt plaanivad Teet ja Kristjan seiklema minna Jaapanisse.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.