Eesti

Televaataja küsib: kas “Ringvaade” on hakanud reklaami müüma?

Lugeja kahtlustas, et "Ringvaade" on hakanud reklaami müüma.Foto: "Ringvaate" Facebooki konto kuvatõmmis

“Ringvaate” vaataja, kes märkas saates veebilehe reisikaubad.ee logo, sai vahetult pärast saate lõppu reisitarvete edasimüüjalt reklaamikirja, kus pakuti allahindlusi ja küsiti, kas “Ringvaates” ettevõtte logo märgiti.

Kuigi ERR reklaami müügiga ei tegele, siis tekib sellises olukorras tahes-tahtmata küsimus, kas Rahvusringhääling on vahepeal sellest põhimõttest taganenud. Murelik televaataja postitas reklaamikirjast pildi ka enda Facebooki konto seinale.

Paksu pahandust tekitanud reklaamikiri.Foto: Aivar Hundimägi Facebooki konto kuvatõmmis

Siiski, Estraveli (reisikaubad.ee emafirma) juhi Aivo Takise sõnul ETV-s korruptsiooni otsida ei tasu. Televaataja pildi alla jättis kommentaari Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson, kes vahendas Takise sõnu.

Väidetavalt vaatas Takis ise “Ringvaadet” ja leidis suure hulga ekraanil näidatavate logode seast üles ka reisikaubad.ee logo. Seepeale helistas Takis turundusinimesele, kes kohe televaatajale silma jäänud e-kirja välja saatis. Väidetavalt oli uus kiri suunatud ainult neile, kes ei olnud eelmist samateelamist meili avanud.

Takis sõnul on tal hea meel, et intrigeeriv pealkiri hästi töötab ja sel põhjusel suurem hulk inimesi reklaami näeb.

Öeldakse ka, et kokkumängu Estraveli ja ETV vahel ei ole vaja karta ning mõni inimene on lihtsalt ettevõtlikum ja ei karda süllekukkunud võimalust ära kasutada.

Märksõnad: , , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses