Eesti

Tohter Viktor Vassiljev: Teadus on nagu viinervorst: pikalt ei viitsi süüa, aga paned sinepit – ja läheb veel

Viktor Vassiljevi esitleb enda uut raamatut reedel Solarise keskuses.Foto: kuvatõmmis

Doktor Viktor Vassiljevi pikalt Tallinna TV eetris olnud telesaate “Tervisevõti” nõuannetest on kokku pandud raamat, mille esitlus toimub reedel, 18. oktoobril kell 18.00 Solarise keskuse Apollo raamatupoes Tallinnas.

Raamatu “TV Tervisevõti” lõppsõnas kirjutab Viktor Vassiljev: “Kui tervist pole, siis tuju sant, aga saab suu naerule, on enesetunne parem. Ja kes see tõsist teadust üle kümne minuti viitsib kuulata, see ju kui viinervorst: pikalt ei viitsi süüa, aga paned sinepit – ja läheb veel.”

Raamatus annab terava keelega Viktor Vassiljev rahvalikus vormis huumoriga vürtsitatud asjalikke tervisenõuanded, millest saab lihtsalt, arusaadavalt ja väga loetavalt vastused paljudele levinud tervisemuredele.

Saadet enam ei ole, aga vähemalt on raamat.

“TV Tervisevõtme” fenomen seisneb selles, et pika staažiga tohter annab professionaalset nõu, mis inimesi aitab ja oskab selle juures ka nalja teha ja inimeste tuju tõsta.

Viktor Vassiljev on televeteran, kelle tähelend ekraanil algas juba üle 30 aasta tagasi ETV saates “Prillitoos”. Tema tervisenõuanded on juba 25 aastat iganädalaselt ilmunud Telelehes, tema terviseteemalisi artikleid saab lugeda paljudest väljaannetest: “Terviselehest”, “Õhtulehest” jne. Viktor Vassiljev on varasemalt kirjutanud mitmeid terviseteemalisi raamatuid.

Mõne aja eest uurisime Vassiljevilt, kas “Tervisevõti” võib kunagi telesaatena naasta, mille peale saime doktorilt väga otsekohese vastuse.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.