Eesti

Trad.Attack! astus maineka Grammy muusikaauhinna võitmise suunas olulise sammu

Trad.Attack! läheb püüdma muusikamaailma ühte suurimat autasu.Foto: Trad.Attacki Facebooki konto kuvatõmmis

Eesti bänd Trad.Attack! jääb silma-kõrva ka kaugel piiri taga. Nüüd on jõutud Grammy muusikaauhindade eelselektsiooni.

Täpsemalt pääsesid Grammyde eelselektsiooni bändi viimane album “Make Your Move” ja lugu “Armasta mind”.

Bändi Facebooki lehel mainitakse, et kuigi eelselektsioonis on palju teisi albumeid, lugusid ja artiste, siis bändi jaoks on juba nii kaugele jõudmine suur võit.

Koos rõõmsa uudisega jagati Facebookis ka klippi 2017. aastast, mil Trad. Attacki liikmed rääkisid saates “Hommik Anuga” ühel ilusal päeval Grammyde konkurentsi pääseda. Nüüd on see päev lõpuks ometi kohale jõudnud.

GRAMMY NEWS!

/eng below/💥SUUREPÄRANE UUDIS!💥⚡️Nagu öeldakse – oma mõtete ja soovidega tuleb ettevaatlik olla, sest need võivad täide minna…!😏 2017. aastal rääkisime Hommik Anuga saates oma unistusest püüelda Grammyde poole! Aasta on 2020 ja meie viimane album MAKE YOUR MOVE ja meie lugu ARMASTA MIND on GRAMMYDE eelselektsioonis!!!😍👉Mida see tähendab? Eelselektsioonis on küll palju albumeid, lugusid ja artiste, aga meie jaoks on see juba VÕIT!😎 Ükski meie album pole kunagi nii kaugele jõudnud! Aitäh kõikidele, kes on sellele teekonnale kaasa aidanud!!!🙌Juliana Volož JV-Promotion Aengus Finnan Angie Lemon Sophie Darling Silver Lepaste Clockwork Stuudio Made In Baltics Sony Music Baltics Toomas Olljum /eng/💥GREAT NEWS!💥⚡️Like the saying goes – be careful about what you wish for, it may come true…🙂 It was the year 2017, at a sunday morning show called "Hommik Anuga" where we talked about our dreams to walk the road to Grammys one day! Fast forward to the present.. On 2020, our album MAKE YOUR MOVE and our song ARMASTA MIND are in the pre-selection for GRAMMYs!!!😍 👉What does pre-selection mean? Well, there's a lot of great artists, albums and songs but honestly, to be in the pre-selection list is already a big fat WIN for us. 🤟😎 None of our previous albums have gone this far… Thank you all for helping us along this amazing journey!!!🙌Juliana Volož, JV-Promotion, Aengus Finnan, Angie Lemon, Sophie Darling, Silver Lepaste, Clockwork Stuudio, Made In Baltics, Sony Music Baltics, Toomas Olljum

Posted by Trad.Attack on Reede, 9. Oktoober 2020

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.