Uku Suviste on Eurovisiooni ennustustabelis taas madalamale kukkunud

Uku Suvistel läheb tänases poolfinaalis raskeks.Foto: Vyacheslav Prokofyev/TASS/Scanpix

Kui mõne päeva eest oli Eesti Eurovisiooni ennustustabelites veel tõusuteel, siis täna toimuva teise poolfinaali eel on olukord muutunud.

Hetkeseis näitab, et Uku Suviste esitatav lugu “The Lucky One” maandub pingerea lõppu ja tuleb tagantpoolt neljandale kohale. Ennustusportaalide hinnangul edestab Eesti tänavusel Eurovisioonil vaid Poolat, Tšehhit ja Gruusiat.

Nii kihlveokontorid kui fännid arvavad ka, et Eesti lugu tänasest poolfinaalist suurfinaali edasi ei pääse. Täna hakkavad finaalikoha nimel võitlema 17 riiki, kellest lõppvõistlusele pääsevad vaid kümme. Eesti platseerub hetkel pingereas 14. kohal ja jääb seega suurfinaali ukse taha.

Mõne aja eest pakuti Eurovisiooni võitjaks Prantsusmaa esindajat Barbara Pravit, kes astub üles looga “Voila”. Nüüd on lauluvõistluse favoriidiks tõusnud Itaalia artist Måneskin, kes esitab loo “Zitti e buoni”.

Tänases teises poolfinaalis ei esine otse Islandi esindajad, kellest üks nakatus koroonasse, kuid Tomi Rahula kinnitas Diktorile, et eestlaste koroonatestid on negatiivsed ning Uku Suviste astub täna kindlasti lavale.

Vaata siit, kes hääletati edasi Eurovisiooni esimesest poolfinaalist. Muide, panime kokku ka kogumiku parimatest kildudest, mis pudenesid Marko Reikopi huulilt esimese poolfinaali ülekande ajal. Lisaks sellele jagasime esimese poolfinaali lugudele reikopeid. Mida see tähendab, seda vaata siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.