Eesti

Unusta Christopher Nolan! Toeta uhiuut kodumaist põnevikku “Õiglus” ja saad filmis väikese rolli

Tundub, et kinokülastajad märulist puudust tundma ei pea.Foto: kuvatõmmis

Hollywoodi ülikonnad võivad ju Tallinnas enda šedöövreid filmida, aga see ei tähenda, et me peaksime oma Eesti poisid ära unustama! Hetkel käivad kodumaise põnevusfilmi “Õiglus” võtted ja kõik, kes toetavad filmi Hooandjas vähemalt 100 euroga, saavad filmis ka ise kaasa lüüa.

“Õigluse” meeskond soovib Hooandjas kokku koguda 2000 eurot, et parandada võtetel helikvaliteeti ja katta montaažikulusid. Loo kirjutamise ajal on vaid 1 hooandja annetanud filmile 10 eurot, nii et eesmärgini on veel tubli maa minna. Kampaania kestab veel 32 päeva.

Hillar Kohvi blogist selgub, et “Õigluse” võtted algasid 3. mail ja filmis teevad kaasa rohkem- ja vähemtuntud hobinäitlejad. Filmi režissöör ja peaosatäitja on Toomas Aria, kes on astunud üles näiteks “Kättemaksukontoris”. Veel löövad “Õigluses” kaasa muuseas kohtinguseriaalist “Prooviabielu” tuntud Helen Kõpp ja muusik DJ Heiki. Kui toetad filmi vähemalt 50 euroga, saad kõigi nende staaridega esilinastusel VIP alaska ise kohtuda.

“Õigluse” peategelane on Aria kehastatud Ahto, kes vabaneb vanglast ja hakkab õiglust jalule seadma. Tema eesmärk on kätte maksta politseinikele, kes ta süütu mehena trellide taha saatsid. Selle eesmärgi saavutamiseks otsustab Ahto liituda narkojõuguga.

Põnevusfilm “Õiglus” peaks esilinastuma käesoleva aasta novembris.

Glamuurne kaadritagune elu.Foto: “Õigluse” Hooandja lehekülje kuvatõmmis
Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.