Eesti

Uues YouTube’i jutusaates pannakse kuulsad eestlased vürtsikaid kanatiibu sööma

Eelmisel nädalal alustas YouTube’is uus vürtsikas saatesari “Hullud Tiivad”, kus tuntud Eesti staarid vastavad küsimustele, süües samal ajal tšilliseid kanatiibu.

Juba on väljas saatesarja kaks esimest osa – esimeses saates võtab külalisena koha sisse näitleja ja laulja Kristel Aaslaid, teises saates saab sõna aga suunamudija ja “Rannamajast” tuntud Ada Nelke. Saatejuht on Meelis Vill.

“Minu saatekülalised on huvitavad inimesed, kellega ma olen tuttavaks soovinud saada. Põnevad tegelased, kes on varem maininud oma vürtsika toidu lembust või siis vastupidi, kes ei talu vürtsikat toitu. Meie senised paar “Hullude Tiibade” episoodi on näidanud, et tuliseid kanatiibu süües võib juhtuda igasuguseid asju,” selgitas Vill.

Ta lisas, et saate teemade repertuaar ulatub alates suhetest sisemiste deemoniteni. Näiteks saab esimesest osast teada, mida arvab Aaslaid Saara Nüganeni kommentaarist “Kristel esindab teistsugust tüpaaži naist’” ning millises tundmatus keeles suhtleb Aaslaid oma elukaaslase Mattias Naaniga.

Nelkega tuleb aga juttu Onlyfansist, inglise keele kasutamisest ja sellest, miks ei tohi teda “Rannamajaga” seostada.

“See on saatesari, mis armu ei anna. Mida teravamaks lähevad tiivad, seda tulisemaks kisuvad ka küsimused,” märkis Vill.

“Kunagi ei tea ette, kuidas seekord tšilli sulle mõjub ja sind ära tapab. Õnneks ma ei pea nii palju rääkima kui külalised,” lisas ta.

Oma tulevasi saatekülalisi hoiab Vill veel saladuses. Uus osa jõuab vaatajateni järgmisel nädalal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.