Eesti

VAATA: Eesti mängufilmi “Lõbus perekond” esimesi kaadreid, kus Saara Kadak kakleb mehega

Foto: Apollo Film Productions

Esimesed kaadrid suvel Eestis filmitud komöödiafilmist “Lõbus perekond” on teie ees ja Saara Kadaku ja Armen Arushanjani pöörane kaklusstseen ei jäta ilmselgelt külmaks. Noor näitlejanna väljus stseenist nii mõnegi sinika ja marrastusega.

Saara Kadaku enda sõnul toimus kogu stseeniks ettevalmistumine kohapeal ja spontaanselt, ühtegi kaklemise eksperti kohapeal polnud ja lähtuda tuli vaid režissööri näpunäidetest. Kakluse käigus lisasid näitlejad ise üht koma teist. “Ma sain…no ütleme viis sinikat, muhu pähe ja paar marrastust,” naerab Saara, “aga puhtalt enda pärast. Armen mind kordagi tegelikult stseeni käigus ei löö. Samuti ei plaani seda ka tema tegelane, aga rüselemist oli ikka omajagu.” Kõigest sellest hoolimata mõtleb Saara asjale tagasi vaid naerdes ja ütleb, et kõike oli ääretult vahva teha.

“Kõik sujus võtetel üli hästi. Režissöörile ütlesin ka, et kui ma oleks režissöör siis tahaksin olla just tema moodi. Kiire, asjalik, aktiivne, teab mis teeb ja mida tahab. Keerulistes olukordades leiab ruttu uued lahendused. Aitab näitlejat ja seletab ilusti enne stseeni algust asjad ilusti üle ning ütleb õiged märksõnad. Teeb piisavalt proovi,” kiidab Saara Kadak.

Saaral ja armeenia näitlejal Armen Arushanjan oli “Lõbusa perekonna” võtetel väga hea klapp. “Me sobisime hästi ehkki suhelda oli keeruline, sest ta rääkis halvasti inglise keelt ja mina halvasti vene keelt. Ta polnud kerges olukorras. Vene näitleja, kes inglise keelt ei räägi, aga ta sai väga vähe aega enne võtteid teada, et ta peab filmis väga palju inglise keeles rääkima. Ta tuli sellest olukorrast väga tublisti välja,” kiidab Saara partnerit. 

Näitlejanna Saara Kadak ootab filmi väga, sest tema jaoks on see esimene suurem rahvusvaheline filmiroll. “Stsenaariumit lugedes kujutasin täpselt ette kuidas see välja võiks näha ja võttel olles sain aru et režissöör mõtleb sama moodi. Arvan, et montaaž ja järeltöötlus tuleb samuti hea.”

Film jõuab kinodesse alates 28. detsember.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.