Eesti

Vaata ja naera: Vanamees teeb uues multikas tuntud Eesti räpparist topise

Nagu kaks tilka vett.Foto: kuvatõmmis

Eesti hiphop festivali (EHHF) sünnipäeva raames on valminud naljakas video, milles on kohal Vanamees, Priidik ja räppar Genka, kelle jaoks asjad just kõige paremini ei lähe.

Priidik pritsib parasjagu Elvas lavalaudadel riime, kuid välja ilmub Vanamees, kellel on varuks üsna rõlge üllatus. Kohale on toodud räppar Genka, kes on aga muudetud topiseks, mis kuumadele suveilmadele kõige edukamalt vastu ei pea.

Huumoriga vürtsitatud multikas on valminud EHHF-i 15. sünnipäeva puhul. Tänavu toimub EHHF 12.-14. augustil ning lavale on oodata mitmeid tuntud Eesti artiste.

Tänavu teevad EHHF-il teiste seas kaasa reket, Pitsa, 5Miinust, Villemdrillem, Genka & Dew8, Väike PD, Pluuto, Kirot, Põhjamaade Hirm, Bad Art, Okym, Heleza, Clicherik & Mäx, SIP€LGA14, Manna, Lukamon, Lil Till, Kaw, Margiiela, L6ke, Marp$, Fanta Stika, Benakanister ja TopsiJumal.

Festivali sünnipäeva raames tuleb kokku ka eriprojekt nimega Ühendatud Inimesed 2.0. Selle koosseisu kuuluvad Chalice, Krick, Tommyboy, Ain Nuffin ja Typicalflow.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.