Eesti

Vaata “Klassikokkutulek 3” üliägedat tiiserit: tantramees Jan Uuspõld ja nahkpükstes Mait Malmsten

Foto: kuvatõmmis

Triloogia viimane osa “Klassikokkutulek 3: Ristiisad”on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra – Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale.

Kui vaataja kuldse kolmikuga viimati kohtus, olid meeste murepilved lahtumas ja naistejamad rahuldavalt lahenenud – Toomas jõudis tanu alla, Mart leidis tagasitee abikaasa rüppe ning Andres saanud lõpuks ühe kohtingust huvitatud neiu telefoninumbri. Loo viimase peatüki alguses aga leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama.

Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa. Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib?

Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga segast ringi jooksmist läbi Eesti kuuma suve.

Vaata tuttuut treilerit:

KLASSIKOKKUTULEK 3: RISTIISAD – täispikk treiler!

TREILER! Juba 25. jaanuaril esilinastub kinodes üle Eesti meie kolmas ja ühtlasi viimane peatükk KLASSIKOKKUTULEK 3: RISTIISAD. Kolm parimat sõpra – Mart, Andres ja Toomas tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale ;)Lisaks peakangelasi kehastavatele Mait Malmstenile, Henry "Genka" Kõrvitsale ja Ago Andersonile astub filmisaaga kolmandas osas üles mitmeid Eesti megastaare ning varasematest osadest tuttavaid tegelasi. Mõjukates kõrvalosades astuvad üles näiteks Jan Uuspõld, Brigitte Susanne Hunt (Hunt BSusanne), Ott Sepp, Marvin Inno, Karmen Pedaru, Venno Loosaar, Sandra Ashilevi, Ago-Endrik Kerge, Katrin Karisma, Saskia Alusalu ning eelmistest osadest tuttavad Kadri Rämmeld, Franz Malmsten, Ingrid Margus ja Britta Soll jpt.Anna meile teada, mis treilerist arvad ja kutsu sõbrad ka vaatama!

Posted by Klassikokkutulek on Neljapäev, 22. november 2018

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.