Video: laulva revolutsiooni Broadway muusikalis kõlava loo Tallinnas filmitud videos kuuleb ka eesti keelt

Kristi Roosmaa Tallinna lauluväljakul.Foto: kuvatõmmis

Laulev revolutsioon jõuab järgmisel aastal muusikalis “Singing Revolution: The Musical” Broadway lavalaudadele. Äsja avalikustati Tallinnas filmitud muusikavideo muusikalis kõlavale loole “Never Forget Who You Are”, mida esitab Eesti lauljanna ja näitleja Kristi Roosmaa.

Muusikavideo filmiti käesoleva aasta suvel Tallinna lauluväljakul ning selle valmimisele aitasid kaasa eestlased ja ameeriklased. Lugu kõlab enamasti inglise keeles, kuid natukene saab kuulda ka eesti keelt.

Loo autoriteks on laulva revolutsiooni muusikali stsenaristid Tony Spinosa ja James Bearhart, muusikavideo režissöör ja lavastaja on Vivian Säde.

“Singing Revolution: The Musical” on europop-muusikal, mille  keskmes on laulva revolutsiooni ajal õide puhkev armulugu eestlase Taavi Tamme ja Punaarmee ohvitseri Nikolai Solokovi tütre Sofia vahel.

Muusikal peaks Los Angeleses lavalaudadele jõudma 2021. aastal. Lisaks loole “Never Forget Who You Are” on muusikalist juba avaldatud veel lugusid, sealhulgas “Lift It Up”, mida esitab Neil Haskell.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.