Filmid

3 läbi aegade kõige solvavamat teleseriaali

Foto: Unsplash

Need tuntud seriaalid võivad küll olla solvavad, kuid on see-eest ka naljakad.

“South Park”

Täiskasvanutele mõeldud multifilm on aegade algusest saati võtnud sihikule kõik religioonid, rassid, poliitilised ühingud, kõikvõimalikud trendid ja aktuaalsed probleemid maailmas üldiselt.

South Parki loojad ei ole kedagi hellitanud ja jätnud ausalt välja ütlemata, mida nad kõigest arvavad. Mõned kriitika nooled on küll osavalt satiiri taha ära peidetud, kuid siiski välja loetavad.

Läbi 22 hooaja on neil sellega õnnestunud vihale ajada nii mõnegi inimese ja organisatsiooni.

“Perepea” (“Family Guy”)

Sarnane “South Parki” huumorile, sest ka “Perepea” tegijad ei ole end kuidagi tagasi hoidnud teemadel, mida enamasti üritatakse vältida.

Ükski nali omasooliste või soolise võrdõiguslikkuse üle ei ole jäetud tegemata. Ükski tuntud inimene, kes on silma jäänud mõne lolli lause või teoga, ei ole jäetud välja toomata.

Kõigele otsa veel jalaga tagumikku naljad, mis on tuntud ka Simpsonitest. Tahad või ei taha, kuid iga osa lõpuks oled korralikult naerda saanud.

“Tuvikesed”

Seda seriaali ei oleks, kui poleks julmalt ausaid ja üdini ebaviisakaid kommentaare. “Tuvikesed” sai alguse 1980ndate lõpus. Vaataja jaoks esmakordne näha fragmente elust enesest, mis ei olnud ilustatud.

Kuigi vaatamata hilisemale menule ei võetud uut komöödiat kohe hästi vastu. Kuid tänu stseenile “Her Cops Runneth Over” saadi juba rohkem tähelepanu, sest osad kodanikud hakkasid sarja vastu boikoteerima.

Sarja naljad olevat liialt seksistlikud ja varjamatult räägitakse omasoolistest suhetest. Seepeale tekkis vaatajatel sarja vastu suurem huvi. Taheti teada, millest jutt käib.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.