Filmid

5 filmi, mida tuleval aastal pikisilmi oodata

Foto: Cap-Mfs/ Capital Pictures/ Scanpix

Filme, mida kinos vaadata, on rohkem kui küll, kuid alati on hea teada, mida tulevikus oodata on. Toome välja mõned portaal Looper esitletud ekraaniteostest, millest järgmisel aastal ilma ei tasu jääda.

“Hellboy” 11. jaanuar 2019

Taas on oodata filmi Hellboy’st, kuid seekord teisest vaatenurgast. Režissööri Neil Marshalli sõnul tuleb see eelmistest süngem ja räägib peamiselt Hellboy elulistest raskustest. Peaosas mängib “Stranger Things” staar David Harbour ja näha saab ka Milla Jovovichi.

“Glass” (“Purunematu”) 18. jaanuar 2019

Režissööri M. Night Shylamani poolt loodud film, mis lõimib kokku kolm tema varasemat teost: “Unbreakable”, “Glass” ja “Split”.  Täpsemalt ei ole veel avaldatud, millest lugu rääkima hakkab, kuid näha saab kindlasti Bruce Willist ja Samuel L. Jacksonit.

“X-Men: Dark Phoenix” 14. veebruar 2019

Pealkiri ise annab juba aimu, kellele film keskendub. Loo keskmes on Jean Grey ehk Phoenix, keda mängib sarjas  “Game of Thrones” tuntuks saanud Sophie Turner.

“How to Train Your Dragon: The Hidden World” (“Kuidas taltsutada lohet”) 1. märts 2019

Populaarne multifilm saab juba kolmanda järje, kus võib taas kuulda eelnevates osades kaasa teinud näitlejate hääli.

“Captain Marvel” 8. märts 2019

Tegemist on esimese Marveli koomiksil põhineva linateosega, mille peategelaseks on naine. Filmi ilmumine on ammu juba üle tähtaja läinud, kuid lõpuks on seda siiski järgmine aasta oodata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.