Apollo pakub 10 euro eest kuus piiramatut kinopiletit. Kas see on liiga hea, et tõsi olla?

Foto: Apollo

Juuni lõpus hakkas Apollo kino pakkuma Apollo Kinopassi nime all kuutasupõhiseid kinopakette. Vaatame, kas tegu on tõesti nii hea pakkumisega, kui pealtnäha paistab.

Apollo kodulehel on saadaval kolm erinevat Kinopassi, mille kuuhinnad jäävad 10 ja 20 euro vahele. Tasub teada, et Kinopassi saavad osta ainult Apollo Klubi liikmed. Klubiliseks on võimalik ennast registreerida kas internetis või müügipunktides.

Mida pakutakse ja millise hinnaga?

Kõige odavam variant on Apollo Päevapass, mis maksab 9,99 eurot kuus. Sellega saad ühe kinopileti igale filmile, kuid kinno saad minna ainult esmaspäevast reedeni vahemikus 10-17.

Tööl käivale filmifännile see seega ideaalne valik ei ole. Lisaks tulevad selle Kinopassiga kaasa Apollo Klubilise soodushinnad, kuid Päevapassi piletid ei kehti riigipühadel ja eriüritustel.

Kasvaval hinnaskaalal järgmine valik on Apollo Fännipass hinnaga 12,99 eurot kuus. See võimaldab esmaspäevast neljapäevani kinos käia igal ajal, kuid reedest pühapäevani kehtib taaskord 10-17 piirang.

Selle passiga saad külastada Apollo kinorestorani ja istuda staaritoolidel 5 euro eest, saad tasuta VIP üritustele ja nautida Apollo Klubilise soodushindasid. Taaskord ei kehti passi soodushinnad riigipühadel ja eriüritustel.

Kõige sisukam variant on Apollo Preemiumpass, mis maksab 19,99 eurot kuus. Külastusajale piire ei seata – tule kinno, millal soovid. Staaritoolidele ja kinorestoranile pääsed ligi 3,50 eest, VIP üritustele saad tasuta ja kehtivad ka Apollo Klubilise soodushinnad. Eriüritustele ei saa tasuta aga ka Preemiumpassi omanikud.

Preemiumpassi hoidjatele pakutakse ka sünnipäevakingitust kahe Apollo Star kinkepileti näol. Selleks tuleb kas nädal enne või pärast enda sünnipäeva saata Apollole meil ja sulle saadetakse kaks Star Lounge’i piletit.

Veel pakutakse 39,98 euro eest ka Apollo Kinkepassi. Tegu on kaks kuud kehtiva pääsmega, mille sisu on identne Preemiumpassiga. Nagu nimi ka reedab, siis seda passi on võimalik kolmandale isikule kinkida. Teised kinopassid on seotud ainult selle ostnud isikuga.

Foto: kuvatõmmis

Mida ma veel teadma pean?

Esiteks, kuid soovid mõnda kinopassi osta, siis võta ülalmainitud hinnad ja korruta need kolmega. Apollo Kinopassi minimaalne lepinguperiood on kolm kuud. Seega kui loodad 20 euro eest ühe kuu jooksul Preemiumpassi proovida, siis nii ei saa – arvesta vähemalt 60-eurose väljaminekuga.

Kui soovid enda kinopassi enne lepinguperioodi lõppu üles öelda, siis pead saatma Apollole selle kohta vastava digiallkirjastatud avalduse. Kinopassi kasutajatingimustes on sätestatud, et kui avaldus esitatakse kuni 5 päeva enne Kinopassi makseperioodi lõppu, lõppeb leping avalduse esitamisele järgneva makseperioodi viimasel päeval. See tähendab, et kui jätad lepingu lõpetamise viimasele minutile, pead ikka järgmise makseperioodi eest raha välja käima.

Teiseks, iga kinopassiga saab kaasneb igale filmile üks tasuta kinopilet. Kui soovid minna sama filmi teist korda uuesti kinno vaatama, siis kinopassi peale lootma jääda ei saa ja on vaja osta Apollo Klubilise kinopilet.

Kolmandaks, Apollo Kinopassi tohib kasutada ainult selle soetanud isik. Sõbrale enda kinopassi laenuks anda võimalik ei ole. Kasutajatingimustes väidetakse, et Apollo töötajatel on õigus kontrollida isikut tõendavat dokumenti ning pettus võib kaasa tuua seansile mittelubamise või kinopassi ennetähtaegse lõpetamise.

Neljandaks, kui Apollo Klubi liikmed saavad tavaliselt iga kümnenda kinopileti tasuta, siis kinopassi piletid selles arvestuses arvesse ei lähe. Küll aga lisanduvad kinopassi kuumaksed boonuskaardi kogumise saldosse ehk 100 euro täitumisel saab Apollo Klubiline 5-eurose boonuskaardi.

Viiendaks, kinopassi paketti ei ole võimalik jooksvalt muuta. Kui mõtled, et tahad enda Päevapassi muuta näiteks Fännipassiks, siis pead kõigepealt kehtiva lepingu lõpetama ja siis uue lepingu sõlmima.

Ja kuuendaks, lapsed Apollo Kinopassi osta ei saa. Alaealise nimele lepingu saamiseks on vaja sõlmida leping täiskasvanuga. Sellisel juhul peab täiskasvanu tasuma ka kõigi alaealise tellitavate teenuste eest.

Kellele kinopass sobib?

Eelkõige ikka filmisõbrale, kellele meeldib regulaarselt kinos käia. Hetkel maksad ühe kinopassi tellimuse eest kõige vähem 30 eurot kolme kuu eest ja kui sa oled usin kinofänn, siis võib kinopass sulle sobida küll. Uuemate filmide piletite hinnad Apollo kinos jäävad umbes 8-9 euro juurde, seega kinopassi näol saad ühe pileti maksumusega ligipääsu suurele hulgale filmidele.

Pelgalt 10 euro maksmisega filmisõbrad siiski ei pääse. Jah, üks kuu kinopassi maksab kümme eurot, kuid sellist paketti ei pakuta – korraga peab maksma vähemalt kolme kuu eest. Kui odavaima kinopassi eest maksad 30 eurot, siis kalleima pakkumise eest pead korraga välja käima 60 eurot. Tõsi, selle raha eest saab nii mõndagi, aga odav lõbu see ei ole.

Tekib küsimus, kas filmifännid on valmis kinopileteid mitme kuu jagu ette ostma ajal, mil koroona tõttu on uuemaid filme kinokavas vähe? Kui kinos käimise kogemus sulle meeldib või kuid juhtud olema suur filmifänn, siis ei ole kinopass ka praegu üldse halb pakkumine. Kahju ainult, et seda kolme kuu kaupa ostma peab…

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.