Filmid

Ära karda, keskealine päss, seda uut “Pikachu” filmi kõlbab ka sul vaadata!

"Detektiiv Pikachu" filmi ei ole vaja täiskasvanutel maha kanda.Foto: kuvatõmmis

Äsja jõudis kinodesse taskukoletistest pokémonidest rääkiv film “Pokémon: Detektiiv Pikachu”. Lapsed jooksevad pokémonidele tormi niikuinii, kuid mina räägin eelkõige sinuga, Täiskasvanud Inimene: ära plaani seansi ajaks lõunauinakut ega jäta ka kinno minemata, sest “Detektiiv Pikachu” kõlbab vaadata ka sulle.

Ma väidan seda, sest mina, ühe jalaga keskeas olev morni ellusuhtumisega Eesti mees, hakkasin kinos “Pikachu” filmi vaadates suisa mitu korda naerma. Veel enam, koos minuga olid kinosaalis mitu juba mõlema jalaga kindlalt keskeas olevat kaasteelist, kes samuti toimuvast siirast rõõmu tundsid.

Üks peamisi aspekte, mis “Detektiiv Pikachu” suure inimese sõbralikuks teeb, on Ryan Reynolds, kes filmis Pikachule hääle annab. Deadpooli kehastamisega tuntust kogunud Reynolds on Pikachu rollis küll vähem vulgaarne, kuid täpselt sama vaimukas. Läbi lillede visatakse nalja ka täiskasvanulike teemade üle ja itsitada saab korralikult.

Üks mitmest taskukoletisest, keda filmis näha saab.Foto: kuvatõmmis

Veel, armsad loomakesed, või antud juhul pokémonid, meeldivad kõigile. Ei pea olema 6-aastane, et aru saada, et kettasuuruste silmadega ja väikestel käpakestel edasi-tagasi vudiv kollane Pikachu on lihtsalt elementaarsel tasemel armas. Pisikesed karvased loomakesed meeldivad kõigile ja Pikachu on just nimelt see pisike karvane loomake, kes joob liiga palju kohvi ja paneb oma paarimehele puid alla, sest ta ei oska naistega flirtida.

Kolmandaks, “Pokémon: Detektiiv Pikachu” on põhimõtteliselt Marveli superkangelasfilm, ainult pokémonidega. Olemas on üleloomulikud võimed, väga palju ägedaid eriefekte ja suurlinnas toimuv eepiline lahing. Võttes arvesse, kui palju Marveli filme vaadatakse ja kui palju need teenivad, siis tõenäoliselt oled ka Sina nende filmide austaja. “Detektiiv Pikachu” on nagu Marveli märul, kus jooksevad ringi nunnud elukad.

“Pokémon: Detektiiv Pikachu” suudab samaaegselt peale minna nii lastele kui ka Suurele Inimesele. See film on lõbus ja südamlik, näeb hea välja ja on naljakas, ka täiskasvanule. Nii et mine julgelt kinno, Keskealine Päss, sul kõlbab seda “Pikachu” filmi vaadata küll!

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.